Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Član
zlajaaa je napisao(la):
Neke boje idu u kombinaciji, ne možemo reć NIKAD ;)

dsc0031nsr.jpg


picture018-1.jpg

to je stvar ukusa, bijelo na bijelo mi je jedna od žešćih katatrofa, jos kad se auto krece...fuj...

a kontrast, a pečat?

eto da nebide bas NIKAD... moze proci crno na crno al da je sve crno i stakla i sve.... f117 style :D
 
Član
Postujem svacije misljenje al stope ostaju trazio sam druge godinama al na zalost samo su dva modela napravili pored fabrike.Fabricke stoje jos na sigurnom Mada nece ici na auto jer mi se nikako ne svidjaju.
A felge,opcija su bile polirane,crne ili zelene.Posto svi sad polirane rade ja necu (barem za sad),a crne su uzas(jer su bile takve pa znam) odlucio sam u zeleno.

Postujem svacije misljenje al stope ostaju trazio sam druge godinama al na zalost samo su dva modela napravili pored fabrike.Fabricke stoje jos na sigurnom Mada nece ici na auto jer mi se nikako ne svidjaju.
A felge,opcija su bile polirane,crne ili zelene.Posto svi sad polirane rade,a crne su uzas(jer su bile takve pa znam) odlucio sam u zeleno
 
Član
ma najkatastrofalnije je kad je auto pola mat, pola glos i to na narandžastim felgama :lol::D

što jest jest, teško je ubost neku boju felgi na ovu boju auta..
 
Mala zamjerka, bad look je previse kockast, samo coskovi da su malo blazi
da nisu upadni, ali nista strasno samo guraj da to sastavis da vidimo konacnu sliku ;)
 
Top