Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Član
Old school;);)
Boja do jaja. Meni jedino para oci gepek i velika ravna površina, al skockat ces ti to.
Sretno u daljim radovima;)
 
Legend
Jako mi je drago da je i ibiza dosla na red nakon svega..
Pregledao sam svaki komentar koji si napisao, svaku sliku i lijepo ce ovo da bude.. Jedna zamjerka, koju stvarno ne mogu da ne spomenem to je ovo zadnje prosirenje obva, puno bi ljepse bilo da si ovaj citav zadnji kraj sirio, ona je svakako siroka nazad i ima izbacene ove "bokove" tako da bi mnogo mnogo ljepse bilo da se uradilo u tom fazonu, prosirit koliko moze da se utrpaju ove felge pod rub.. no sad je uradjeno kako je,vjerujem da ce zavrsna obrada biti kvalitetna i da ce to sve fino izgledati kao sto si i ti zamislio :)

Sretno u nastavku i obajvestavaj nas

;);)
 
Član
Sto se tice obrva vjerujte mi SVE I SVASTA smo pokusavali i razmatrali fazon je u tome sto je kod ibize unutrasnji dio nekako cudno uradjen i da sam htjeo siriti drugacije da nema obrve morao bih KOMPLET polustranice mijenjati i prepravljati unutrasnji dio a to vec nisam htjeo niti imam zivaca za to i sad su veoma male taman da s malo rasirene a dovoljno ;) malo cudno mozda izgledaju sada al dok se finalizira i spusti u pod mislim da se nece toliko ni primjetiti ;)

ako uspijem sutra prije nanosenja zastite uslikacu to o cemu pricam i mislim da ce vam biti sve jasno...
 
A zasto ne stavis one nesto od golfa keca obrve , to je radio ovaj jedan jaran na corsi i extra je ispalo?
http://www.pik.ba/artikal/4513446/opel-corsa-b-1-7tds-citaj-detaljno-i-bez-zamjena-tek-registrovana/
 
Član
Zanima me koliko su jota ove felne? Msm da sam procitao 9jota? Koji je et kad vozis 30mm distance? Jel nisi mogao da uradis nazad minuse,tj negativan nagib da bi izbegao ove rubove?
 
Član
9j su sve 4, a et je pravo velik 52, zato sam i morao praviti ovolike distancere jer bukvalno cenat fali da se nabace felge jer udaraju u gewinde tako da sa 3cm sam nadomirio taj cenat a izbacio ih za 2cm, sto se tice minusa ima i to u planu malo a rub je morao ici na zalost...
 
Član
bas je velik et,nisam odavno video 9jota sa tolikim et-om... a dobro onda,videcemo kad se zavrsi,samo polako i kaci sto vise slika,pratim projekat :cool::cool:
 
Legend
kileru auto je bombon kao sto je uvijek i bio
sa ljubavlju se radi , sve govori koliko vec dugo se radi ...

sretno u nastavku , ne stedi na slikama ;)
 
Član
Ma sto se muzike tice iskreno nisam ganjao nesto spec imam sony 15'ku i pioneera 12' al ove dvije 10' sam naletio slucajno i nove su a fino izgledaju a svakako necu da ubijem dijete nazad basom kad se bude vozila hehehe

A enese hvala drug tebi ne moram nista objasnjavati sve si prosao isto dok se radila trica ;-)
 
Top