Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Lazy Lizard vol. 2 - komentari i kritike...

Član
Ti živ čovječe :D;)

Lijepo je vidjeti da je i neki od starih projekata ponovno oživljen :cool:
Većina tih auta sa tuning scene od prije par godina se potpuno izgubila i otišla u pogrešne ruke, lijepo da je ibiza ostala još kod tebe a i finih nagrada si pokupio s njom zaslužila je :) a sad će biti još bolja :cool:;)

Stavljaj slike nastavka radova ;)
 
Član
bas sam se pozitivno iznenadio kad sam vidio nastavak projekta, siguran sam da ce to sad bit jos bolje, bar po ovom sto se vidi opasno si krenuo, samo naprijed

nego jel rade i sad oni podizaci sto sam poslao :icon_biggrin:
 
Član
Sve radi ko sat :cool: a kazu da sam ziv hehehehe:cool:

A sto se tice Ibize nigdje ona ne ide od mene:D

Ma sve ovo ide lagano i bez srkleta imam jos more nekih slika a dok isprebacujem sa mob;)
Tu je i nova muzika, nova prednja karambolka, motor komplet osvjezen odavno samo se nije vozila, gewinde nazad itd....

Uglavnom od sad cim sta uslikam imate i vi ovde na uvid;)
 
Član
Samo napred, nema vise projekata ni na ovom ni na drugim forumima, sve manje i manje... Koja je masina u ibizi?
 
Član
Cesto pracena tema na forumima.
Uvijek se sjetim prepucavanja izmedju kile-ta i igy-ja oko ibize i stylinga i slicno a i znao sam da u tom momku cuci nesto i samo ceka da explodira i kako vidim ide u pravom smijeru, pozitivnom.
Drago mi je sto Ibiza fino napreduje i sve je bas onako kako se uvijek pricalo da ce biti.
Samo naprijed i budi ponovo pojava na cesti i razlog sto ce se ljudi okretati kad te vide, naravno u pozitivnom smislu.
Budi drugaciji od ostalih.

sretno
 

OmO

Član
Dobar pocetak :icon_biggrin:

Kako si pravio ove cepove, posto si napisao rucni rad. Ako nije tajna :icon_smile:
 
Član
OmO je napisao(la):
Dobar pocetak :icon_biggrin:

Kako si pravio ove cepove, posto si napisao rucni rad. Ako nije tajna :icon_smile:

ma nije tajna al je procedura i po
Kupio punu sipku aluminija sirine centralne rupe, pa u bivsoj firmi na stolnoj busilici napravili pokusaj tokarskog struga (koji je nakraju uspio :D ) i onda razne turpije pa smirglanja i poliranja...

uglavnom na kraju ako neces dooooobro da se napatis odneses tokaru slike i on ti napravi a ja ti mogu detaljno uslikat jedan vrh pa da mu das slike
Ja sam to najvise sam uradio zato sto me nerviralo kojem god odnesem doceka me pitanje STO CE TI TO :icon_eek: .... ili lupe cifru da me glava zaboli jer mu valjda mrsko raditi to...
 
Top