Lakiranje Feluga Sprejom

Lakiranje Feluga Sprejom

Član
crvena, i sad ona rupa gdje izlazi lak je crna, i ima ispupčeno prema naprijed (ko dizna) i to možeš okretat... a otiđi u frenkija u pasaž.. ima on fat-ova
 
Član
23ud54k.jpg
 
Član
Ili ako imate negdje graffiti shop, 1KM je fat cap, jednom stisneš i pola spreja izađe :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RtMXMZW_xoo[/video]
 
Član
I ja sam vec dva seta celicara ofarbao sprejem i lijepo izgleda i postojana je boja vec dvije god. Samo mene nije izaslo 15 KM nego puno vise, oko celicnih ima puno zafrkancije oko pripreme jer ako su felge vec zahrdale treba dosta vremena da se pripreme za farbanje. Treba ono srestvo za skidanje hrde, temeljni sprej, smirgla razlicitih granulacija, nastavci kao celicne cetke...priprema se sj....la. Po dva spreja su potrebna za 1 set felgi (4 kom)ali sam zadovoljan krajnjim ishodom...i bezbojni nisam ni koristio ;)
Jel neko probao sa sprejem uraditi felge u 3D boji da se kao podloga koristi crni pa preko ici nekim srebrenim u tankim slojevima kako bi to izgledalo??!
 
Član
svirexx je napisao(la):
Jel neko probao sa sprejem uraditi felge u 3D boji da se kao podloga koristi crni pa preko ici nekim srebrenim u tankim slojevima kako bi to izgledalo??!

To sam bas uradio sa znakovima Opela. Srebrni, pa sloj transparentnog crnog... izgleda mocno. Dezent sto bi rekao svabo
 
Član
Eo i ja neke fele radio sprejom isto... Primer pa 2 puta boja pa 2 puta lak..

y4yze5en.jpg


Sent from my LT28h using Tapatalk 2
 
Član
Zeran je napisao(la):
i jesi li zadovoljan?

Pa onako nije lose samo se malo zeznuo sa pripremom ima par "risova" ostalo pa se vidi na boji bas istaklo al slijedece 3 felge sam pazio da fino osmirglam i to...fino je ispalo vidjet cu kako se se ponasati kad budem stavio na auto..
 
Član
Odlično odrađeno za veoma male pare, samo volje i trude. Ali meni nije jasno, prvo: zar ne bi trebalo skinut već postojeću farbu sa felge, pa sanirat oštećenja pa tek onda farbat? i drugo: da li se treba na felgu prije farbe nanijet nešto kao npr. temeljna boja , neka zaštita i sl.? Ovo sam planiro odradit na svojim al nisam znao da je ovako, hajd možemo reć jednostavno :D:D uskoro se i ja zadajem na poso :icon_smile:
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Odlično odrađeno za veoma male pare, samo volje i trude. Ali meni nije jasno, prvo: zar ne bi trebalo skinut već postojeću farbu sa felge, pa sanirat oštećenja pa tek onda farbat? i drugo: da li se treba na felgu prije farbe nanijet nešto kao npr. temeljna boja , neka zaštita i sl.? Ovo sam planiro odradit na svojim al nisam znao da je ovako, hajd možemo reć jednostavno :D:D uskoro se i ja zadajem na poso :icon_smile:

Kod mene je vec bila neka ko temeljna boja koju nije bilo sanse skinuti jedva sam i rub skinuo morao sam sa p80 da smirglam. A i kod mene su bilo par packi al nista strasno tako da nisam se zamaro i s tim..pa sam onda samo isao primer , boja 2x i lak 2x. A imas kupiti sve u spreju i temeljnu, i spric kit za manja ostecenja...
 
Član
znači vi ste na postojećom farbi samo sanirali oštećenja, očistili i po postojećoj farbi udarili novu?
 
Top