Kupujem auto,moze preporuka

Kupujem auto,moze preporuka

Član
Ja mislim da nije niko uzimao ovako "glomazna" auta (mislim na ove petice i za 10-15 godina napravio 200 000 :O ta auta su pretezno presla bar 500 000 :)
To su auta za duge relacije a ne za ici u prodavnicu po mlijeko :)
 
Član
Ja mislim da nije niko uzimao ovako "glomazna" auta (mislim na ove petice i za 10-15 godina napravio 200 000 :O ta auta su pretezno presla bar 500 000 :)
To su auta za duge relacije a ne za ici u prodavnicu po mlijeko :)
I meni je sumnjiva kilometraza iako ostalo djeluje OK. Da se razumijemo, kilometraza kod ovih auta i ne igra neku ulogu ako je odrzavano kako treba. Mnogi bi rekli da je za Peugeot 206 puno 230.000 iako moj radi perfektno, nista ne lupka, sve od opreme radi i ne vidim zasto ne bi.
 
Član
kaze ima servisnu i da je odlicno ocuvan..ne znam da li se bave laziranjem servisne,bave sigurno ,zasto nebi ?
Pogledao bih mozda auto s obzirom da mi nije toliko daleko,planirao sam ga u servis na pregled pa cemo vidjeti kakav je uopste.
 
Član
STo se tice BMWa e39 , poznanik , da ne kazem prijatelj imao 530d kupio ga sa 456000km , vozio 120000km i vratio ga na 250000km kad ga je prodavao , znaci auto je bilo za nepovjerovati , nikad nista , to su auta i jedno od boljih BMW auta , sada ne znam razliku 2.5 i 3.0 ali ovjes mu je ekstra uradjen ;)
Ja bih gledao ovoga , oprema mu je lijepa , fino stoji , nije na nekim felgama od 20´ sto je bolje , ako nije bio :D , tako da od mene imas glas za ovog :D
 
Član
Kako je skidao kilometrazu na bmw-eu ? Koliko znam pamti na vise mjesta medju kojima su i kljuc,takodje mislim da mora reprogramirati eprom jer se ponovo vraca na staro stanje.Tako je bar kod mercedesa,ukoliko se na bravi ne skine povuce sa instrument table ili obrnuto.
Koliko ''duboko''idu u servisu,ocitaju samo ono sa instrument table ili ? Zna li neko nesto vise o tome.
 
Super Moderator
ocitava bmw i u kljucu i mjenjacu i jos ne znam tacno gdje, al sve se to moze uraditi da se ne skonta samo sto kosta
 
Član
Ma sve se moze dns , samo koliko je isplativo , ova prica je tacna 100% , ja bih gledao e39 sigurno , nemoj se misliti oko tog auta , samo nadji neki koji je prva ruka ako je moguce
 
Top