Kupujem auto,moze preporuka

Kupujem auto,moze preporuka

Član
Audi a4 b6 1,9 TDI za te novce bolje auto neces naci BMW 5 je udobniji ali motori su trosarina,ja sam imao golf 5 A4 mu moze predavati u svemu od kvalitete izrade unutrasnjosti,mjenjaca i udobnosti sad sve zavisi od ukusa sta zelis sretno s kupovinom...
 
Član
Audi je najprecjenjenija marka na svijetu. A4 je toliko tjesan unutra, više mjesta ima u toyoti yaris. Ne može se porediti sa e39
 
Član
koji motor iz bmwa e39 je "trosarina"? osim 520d sa 100kW koji kupuju ljudi koji zele da vozaju peticu a gledaju potrosnju u marku
 
Član
Audi je najprecjenjenija marka na svijetu. A4 je toliko tjesan unutra, više mjesta ima u toyoti yaris. Ne može se porediti sa e39
Cuj najprecjenjenija LOL..Eto vidis meni vise odgovara A4 jer djeluje modernije (meni).A to da je nazad tjesniji od BMW 5 naravno da je jer je manja klasa ,a prijatelj mi je imao 525d 2001gp kaze da je auto dobro ali da trosi dosta i da je kvarljiv ali opet kazem zavisi kako je auto ocuvan.
 
Poslednja izmena:
Moram se složiti sa zadnjim postom, tj. moja sljedeća kupovina, ako Bog da, 330i ili neki dizlo karavan (može i folcvagen) + kocka sa najmanje dvista konja, nije neka maštovita kupnja ali će zadovoljiti moje potrebe :D
 
BHT Ovisnik
A4 nemoze parirati ni e46 u prostranosti i udobnosti,a ne e39. Po cemu se A4 vele razlikuje od golfa ? isto se guli,trosi i sl., po meni samo malo bolje upakovan golf koji je mnogo skuplji, nista drugo nego sminka.
 
Član
Besmisleno je reci da se auto od 170 konja jedva krece...
a ni 530i ne trosi 13 litara normalne voznje-pogotovo ne u Širokom Brijegu
 
Član
A4 nemoze parirati ni e46 u prostranosti i udobnosti,a ne e39. Po cemu se A4 vele razlikuje od golfa ? isto se guli,trosi i sl., po meni samo malo bolje upakovan golf koji je mnogo skuplji, nista drugo nego sminka.
Ee da bi to znao treba imati iskustva s tim vozao A4 2003 4 god i vw golf 5 tdi 2006 2god ,3 god noviji auto puno neprecizniji mjenjac -unutrasnjost puno jeftinija udobnost takodjer i vrlo lakse se neke sitnice kvare iako to auto nije lose takodjer ispuni sve potrebe ali da ima razlike ima ,a sad koji je bolji e46 ili a4 to je stvar ukusa..
 
BHT Ovisnik
Upravo iz iskustva i govorim... kolega ima b6 i b7, golfa ima svatko,to ne treba pricati,a ja e46. b7 ima prenesenu unutrasnjost iz b6. Gule se plastike i prekidaci kao na golfu,nista posebno. A A4 je najtjesnije auto u klasi opcenito,sto naprijed, sto nazad. Kada iz A4 sjednes u E46 isto kao da si presao iz a4 u a6.
A sto se tice potrosnje bmw audi, svatko ce ti rec da bmw manje trosi,sto diesel sto benzin. Da si imao bmw, ili ispravan bmw sigurno ne bi presao na a4 pa ga hvalio. I e60 je 170ks minimum ako je 520i, i solidno se krece,osim ako pricas od e39 starom od 150ks
 
Top