Kupujem auto,moze preporuka

Kupujem auto,moze preporuka

Član
saobracajnoj :D
meni sasvim solidno ide, pogotovo za tonu i po...doduse nisam vozio e60 520i al sam se vozio u njoj
 
Član
Upravo iz iskustva i govorim... kolega ima b6 i b7, golfa ima svatko,to ne treba pricati,a ja e46. b7 ima prenesenu unutrasnjost iz b6. Gule se plastike i prekidaci kao na golfu,nista posebno. A A4 je najtjesnije auto u klasi opcenito,sto naprijed, sto nazad. Kada iz A4 sjednes u E46 isto kao da si presao iz a4 u a6.
A sto se tice potrosnje bmw audi, svatko ce ti rec da bmw manje trosi,sto diesel sto benzin. Da si imao bmw, ili ispravan bmw sigurno ne bi presao na a4 pa ga hvalio. I e60 je 170ks minimum ako je 520i, i solidno se krece,osim ako pricas od e39 starom od 150ks
Prvo sam imao audi pa bmw pa sad opet audi da pogrjesio sam meni je pisalo 110kw ,meni je A4 vrhunski posluzio i opet bi ga kupio bez dileme.
 
Član
U vozačkoj ti sigurno nije pisalo 110 kw :p

A4 b6 1.9 tdi se dobar kod nas kreće oko 11000 km. Znaš kakvo auto se za te novce može kupiti? bmw e46 se može kupiti za 2-3 tisuće manje a bolje je auto u svakom segmentu. Da ne idem na druge marke. 11 milja, hej. Autinu možeš da kupiš a ne skučeni audi od 14 godina
 
Član
Upravo iz iskustva i govorim... kolega ima b6 i b7, golfa ima svatko,to ne treba pricati,a ja e46. b7 ima prenesenu unutrasnjost iz b6. Gule se plastike i prekidaci kao na golfu,nista posebno. A A4 je najtjesnije auto u klasi opcenito,sto naprijed, sto nazad. Kada iz A4 sjednes u E46 isto kao da si presao iz a4 u a6.
A sto se tice potrosnje bmw audi, svatko ce ti rec da bmw manje trosi,sto diesel sto benzin. Da si imao bmw, ili ispravan bmw sigurno ne bi presao na a4 pa ga hvalio. I e60 je 170ks minimum ako je 520i, i solidno se krece,osim ako pricas od e39 starom od 150ks

Gule se prekidaci na onima koji su presli po 500 hiljada. Kod mene audi a4 b7 2007.g, preko 300 hiljada na satu originalnih, gazi ga ko stigne i ne pazi niko, a nista se nije ogulio jos. Unutra fali prostora, al' je enterijer u poredjenu sa bmw-om, mercedesom, skodom itd isto svemirski brod:D
Isto stari vozi i skodu superb, 2005g, na satu 120 hiljada, kupljena nova, pazi se mazi, na 80 hiljada volan se morao presvuci dalje da ne pricam.
A to sto je narod izasao iz auta sa 54ks i sad malo 170ks, to se ne treba ni komentarisati. Naravno, ista je potrosnja u ta dva auta, mozda litar vise da potrosi ovaj od 170ks.

Ove rasprave "koje auto kupiti" uvijek odu u pogresnom smjeru, uvijek svako vuce na svoju stranu bez ikakvih argumenata, rijetko je drugacije.
 
Član
U vozačkoj ti sigurno nije pisalo 110 kw :p

A4 b6 1.9 tdi se dobar kod nas kreće oko 11000 km. Znaš kakvo auto se za te novce može kupiti? bmw e46 se može kupiti za 2-3 tisuće manje a bolje je auto u svakom segmentu. Da ne idem na druge marke. 11 milja, hej. Autinu možeš da kupiš a ne skučeni audi od 14 godina

Moze za 11 hiljaada da kupi a6 c5 1.9tdi, nije skucen, udoban je, autina, iako je i b6 dosta udobniji od e46, i ima vise prostora unutra, bar za vozaca.
 
Član
Premium je nov. "Premium" od 14 godina je leš za pametne, premium za budale.

p.s. A4 sa 1.9 tdi motorom je pojam za premium. Okreću se ljudi na cesti za skoro punoljetnijim audijem. Kad zazvekće 1.9 tdi na 3 tisuće obrtaja. Milina
 
Član
Premium je premium nov. Premium od 14 godina je leš za pametne, premium za budale.
E gledaj peugeot,opel,vw,fiat,nissan,kia itd itd noviji po 5-6 god od bmw -audi-mercedes i svakom ili su farovi izlizani ili unutrasnjost ili ili svakom nesto nije to za usporedbu ne podcjenjujem nijednu marku ali nemogu u rang s premium njemcima iako su puno noviji opet losiji...
 
Član
Premium je nov. "Premium" od 14 godina je leš za pametne, premium za budale.

p.s. A4 sa 1.9 tdi motorom je pojam za premium. Okreću se ljudi na cesti za skoro punoljetnijim audijem. Kad zazvekće 1.9 tdi na 3 tisuće obrtaja. Milina
A zela svega ti sta ovaj momak kupuje nov bmw e39 ili a klasu stali vec,a bome je bmw i audi stari premium za dosta novih auta..
 
Član
Ovo mi stvarno djeluje kao da je Bax otišao na odvikavanje i ponovo se našao u iskušenju .... hehehehehe :D
Jeste nalozeni opako na audi za dobrim konjem se prasina dize he,a ako momak taj bax voli prstenove sta ima veze pustite ga svak voli sta voli kao vi Vw ili peugeot gti-porsche stali vec haha...;)
 
Top