Kupujem auto,moze preporuka

Kupujem auto,moze preporuka

Član
Cupra sx
Allroad
Ova dva su preskupa... buraz prodo 1.9tid za 4800e prosle godine 2008god (noviji model)

Auto je tijesno i nepregledno al je kvalitetno. Isti motor kao u fiatu jtd. Bolje gledaj 9-5 ako ces saab
 
SAAB je dobra opcija ako želiš biti drukčiji od drugih, ali ja bi osobno provjerio koliko košta održavanje, tj. odgovaraju li rezervni dijelovi sa GM polica (mislim prije svega na Opel)
 
Pripazi samo na podatke o potrošnji goriva BMW 6aka, istina je da ne troše enormne količine benzina kako se inače misli, ali nisu baš ni kao 1.6 tdi :D, a vlasnici pri prodaji često vole iznositi neubuloze o ekstremno maloj potrošnji koja je prikladnija za dizel motore. :)
 
Super Moderator
skoro svaki dan prolazim pored jednog saaba koji bude parkiran u blizini moje zgrade i svaki put ga zagledam i divim mu se

Na kojeg mislis gdje bude parkiran?

Ne znam sta bi reko al mislim da 25 nije nasljednik od 23, mada je i 23 isto kubika pa eto kako ko to gleda :)

Malo ko je ljubitelj saab-a dok ne sjedne i ne provoza malo :) ja sam nedavno imo 95, 3.0 dizel. Auto je savrsen
 
Član
Na kojeg mislis gdje bude parkiran?

Ne znam sta bi reko al mislim da 25 nije nasljednik od 23, mada je i 23 isto kubika pa eto kako ko to gleda :)

Malo ko je ljubitelj saab-a dok ne sjedne i ne provoza malo :) ja sam nedavno imo 95, 3.0 dizel. Auto je savrsen
Jesi li probao zadnji model 9-5 ? :)

Extra...

Saab se proizvodi ponovo pa ce valjda nastaviti kao prije.

Konacno neko da mu je bitna kilometraza! :)
I Bosni je dosta auta sa sumnjvim kilometrima, pa ako imas nekoga "vani" pare u dzep i pravac dijaspora.
 
Super Moderator
I vani se to radi s kilometrima, nije lako naici na starije auto da mu kilometri nisu dirani nije to samo slucaj kod nas

Nazalost nisam novi saab vozio a znam da moze samo bolji biti od ovog starog :)
 
BHT Ovisnik
Nije da ne volim mercedes, w211 mi je super auto za male novce, ali i on i ovaj karavan su mi među najruznijim autima modernog doba. Pljuni me u celo ako ga nije dizajnirao neki grobar. Ja bih se u njemu vozio samo za posljednji ispraćaj jer me jedino na pogrebna drustva asocira :D
 
Super Moderator
Nije da ne volim mercedes, w211 mi je super auto za male novce, ali i on i ovaj karavan su mi među najruznijim autima modernog doba. Pljuni me u celo ako ga nije dizajnirao neki grobar. Ja bih se u njemu vozio samo za posljednji ispraćaj jer me jedino na pogrebna drustva asocira :D

hahahahahahahaah jest :D
 
Top