kupovina mobitela

kupovina mobitela

Član
Vrlo los telefon. Ni blizu koliko je navikan. Inace Huawei je kinez koji dobro kotira na balkanu..mada daleko je od kvaliteta.
 
Po cemu je vrlo los, huawei se popravio dosta sto se tice kvaliteta. Performanse takodje nisu za baciti, ne placa mi se "ime" kao sto je samsung i iphone.
 
Član
Nemoj zezati...samsung i iphone se po cijenama ne moze uporediti. P7 nije ni jeftin ako ces iskreno...preko mtela se to nesto dobija nisko ali opet to nije telefon tog cjenovnog ranga. Eto koliko ce to izaci?
 
BHT Ovisnik
Huawei nimalo nije los, tko je imao lose iskustvo s njim ?
Ja vec 3 promjenio i prezadovoljan, HTC-ova sam nekoliko ima, kako ovako, kako sluzbeni s posla, sve smeće. Hawei su mi bili prije i u vodi, padali,svasta nesto,nikada nista. I opet kada mjenjao gledati cu huawei,ali sada sam zadovoljan s trenutnim i ne mislim mjenjati
 
Kad gledas s6 edge i iphone 6 tu su oba sa cijenom. Huawei me ne izadje skupo u pretplati 40, vec s4 placas 149 u startu 100km vise a nije bolji ni po cemu od p7. G3s isto para kao p7 a losiji duplo. Z2 z3 g3 m8 ne treba ni spominjati skupi ko zlato a nisu puno bolji da bude tolika razlika 500+.
@CoL3 i ja sam na 100 mjesta gledao niko se ne zali, imaju dobru podrsku, telefon brz, fin na oko, lezi fino u ruci. Pa vidjecemo kad ga uzmem javljam utiske
 
Član
Upravo pisem sa g630. Sve je super, brzina, kamera, baterija. Jedino mi nekad homescreen na 2-3sec izgubi ikonice. Ali sve u svemu, za te pare, VRH
 
Član
Kad gledas s6 edge i iphone 6 tu su oba sa cijenom. Huawei me ne izadje skupo u pretplati 40, vec s4 placas 149 u startu 100km vise a nije bolji ni po cemu od p7. G3s isto para kao p7 a losiji duplo. Z2 z3 g3 m8 ne treba ni spominjati skupi ko zlato a nisu puno bolji da bude tolika razlika 500+.
@CoL3 i ja sam na 100 mjesta gledao niko se ne zali, imaju dobru podrsku, telefon brz, fin na oko, lezi fino u ruci. Pa vidjecemo kad ga uzmem javljam utiske
Mjessas babe i zabe s6 je izasao nedavno pogotovo edge model..a iphone 6 je prosle godone izasao...tako da nisu ni blizu ponudjeno placeno.

Ovaj kolega sto rece da je htc sranje bas veze nema onda...ljepseg i kvalitetnije izradjenog telefona nema. Mana im jedino losija kamera nego samsung...al dobro.
Huawei je meni losiji od ZTE linije
 
Član
Prosli mi je bio zte blade q. Dobar je bio. Al je kamera bila uzas. Kod ivog g630 je bas dobra
 
BHT Ovisnik
Dobar sam sa 2com u nas u Hercegovini najjacih servisera, i sami oni to isto govore. Iz osobnog iskustva primjer da sam imao 2 nova od firme i 2 polovna ovako. Nek se jednom nesto pokvari tome dalje nema kraja, isto stari Fiati. Ovaj mi govori ne isplati ti se praviti, i u firmu i uzeo drugi. I oni sami govore malo tko ih kupuje za novac,jedino sto se prodaju ide po postama, oni ih guraju.
 
Član
Ja sam do sad 3-4 telefona kupovao preko pika od ljudi koji ih dobiju za 1km od mtela ili bhtelecoma. Njima ne treba pa ih daju i po 30-50% nizoj cijeni. Dobijes nov telefon, sa garancijom a cijena extra.
 
Član
Ja sam do sad 3-4 telefona kupovao preko pika od ljudi koji ih dobiju za 1km od mtela ili bhtelecoma. Njima ne treba pa ih daju i po 30-50% nizoj cijeni. Dobijes nov telefon, sa garancijom a cijena extra.

Ma gdje ih nadjes sa -30% a kamoli 50 %? Ja uzimao te sto prodaju sa pretplate i cijena kao u prodavnici?
 
Član
Ma gdje ih nadjes sa -30% a kamoli 50 %? Ja uzimao te sto prodaju sa pretplate i cijena kao u prodavnici?
Moras traziti, i pratiti budno... Vjeruj takvi ne budu dugo na piku. Ja sam kupio motorola gleam, zte blade q, lg q990.... Zadnji bio zte, ja ga platio 170, kad je bio 250 u trgovini...
 
Mjessas babe i zabe s6 je izasao nedavno pogotovo edge model..a iphone 6 je prosle godone izasao...tako da nisu ni blizu ponudjeno placeno.

Ovaj kolega sto rece da je htc sranje bas veze nema onda...ljepseg i kvalitetnije izradjenog telefona nema. Mana im jedino losija kamera nego samsung...al dobro.
Huawei je meni losiji od ZTE linije
Ne, nego govorim za cijenu, drze istu iako ne bi trebali. S6 je bolji dosta ali apple je apple i sto vise para da ti izvuku. Htc po meni kvalitetan telefon , nisam ga imao licno ali sam radio na m8.
 
Top