kupovina mobitela

kupovina mobitela

Član
Pozdrav,hocu da kupim mobitel pa se dvoumim izmedju htc desire 500 i sony xperia V,svaki savjet je dobro dosao...........
 
Član
Drug htc i sony ne smijes i nemozes porediti.Ne kazem da je sony los izbor mobitela no ipak je htc daleko kvalitetniji i bolji izbor,bar za mene.
Ipak htc je uz samsunga glavni u svijetu androida.
Znaj da je htc prvi izbacio android i sto se tice hardvera i softvera puno je sense jaci i stabilniji od ostalih konkurenata.
Ipak to je samo moje misljenje,svako ima nesto sto mu se svidja na pojedinom modelu ili brendu.
 
Ako ćeš da praviš dobre fotke , sa dobrom rezolucijom i ako hoćeš da ga potapaš u vodu , Sony uzimaj :D
A ako hoćeš telefon , da je lakši malo za korištenje , jednostavniji mislim , i ljepši ( po mom mišljenju interface ) , uzmi HTC ...
Ado ti je već rekao za HTC , ali nije ovaj Sony za bacit' , čak je brži od ovog' HTC-a ... Između ova dva modela , po meni Sony uzima pobjedu..
 
Član
Ako ćeš da praviš dobre fotke , sa dobrom rezolucijom i ako hoćeš da ga potapaš u vodu , Sony uzimaj :D
A ako hoćeš telefon , da je lakši malo za korištenje , jednostavniji mislim , i ljepši ( po mom mišljenju interface ) , uzmi HTC ...
Ado ti je već rekao za HTC , ali nije ovaj Sony za bacit' , čak je brži od ovog' HTC-a ... Između ova dva modela , po meni Sony uzima pobjedu..
Kazem sve je stvar ukusa nekome se svidja htc nekome sony.Meni je ljepsi Htc.Ovi Sony modeli skoro svi isti samo velicina ekrana ih dijeli.
 
Član
ma nijedan se nemoze porediti sa samsungom tako da nema puno price ako ces izmedju htc i sony po meni je sony puno bolji
 
Član
dobar si momak (mogao biti) jaa imam takvo iskustvo sa android tel ako imas svoje misljenje iznesi a ne mlatiti
Nema se tu šta mlatiti, potpuno je glupo reći samo Samsung. Niđe veze! Ukucaj samo "emmc brick bug". Pa to je sramota da se takvo nešto dogodi tako jakoj kompaniji. Ne bi ga nikada kupio. Uzmeš S4, daš 1000km i imaš interfejs kao Android 2.3. Npr. pored Lg Nexusa, nikada ne bih uzeo Samsung. A usput, koji si to ti argumenat naveo?
 
Poslednja izmena:
Sorry na off Topicu ali zasto bacati pare na Brendirane telefone ?
Kad cak i bolji telefon se moze kupiti za duplo manje para ;)
I sam sam vlasnik skoro mjesec dana jednog Brenda za koji nikad niste ni culi a telefon je jako ko NATO a kosto je svega 220KM
bolji od S3 ima sve sto moderni telefoni imaju cak i vise
Dual sim s Dual standbay rezimom
Internom memorijom od 16GB
s CPU quad core 1.5GHZ
Ram-om 1GB
5.0" screen IPS FHD multituch 5 fingers
s kamerama zadnja 13Mpx i prednja od 8Mpx
s rezervim djelovima koji kostaju ko danas kutija cigara
baterijom od 2000mAh koja moze se nadogradit s zamjenskom od 3000mAh i novim poklopcom za samo 20KM
da dalje ne pricam svi imate net pa malo prostudirajte sta i kako
usput da kazem nije kopija nego Brend koji nije steko ime i u blagom je usponu svaki mjesec im mobiteli poskupljuju a ne idu s cijenom na dolje
ja prezadovoljan imam stroj koji nije skupo za popravit ako se sta desi
a marka je NEKEN N6 ;)
ima i ostalih marki ali ovaj kod mene je malo iznad ev i stranica pa pogledajte Banggood.com
;)
 
Top