kupovina mobitela

kupovina mobitela

Član
u nekih serijama/klasama HTC ima prednost ali ne usvim
ali od ova dva sto si upoedio Sony je prednost
jos ako su ti kamere jedan od prioriteta na mobitelima posto se to dosta gleda, onda mozemo pricati pa da su jedni i od najacih
 
Poslednja izmena:
et ovaj sto ja kupih je mali nuklearni reaktor toliko zraci da sav svijetli :facepalm:
de mi navedi primjer ko je to umro od mobitela zivotati i nemoj bubat bezze neke gluposti pozz

Mara se malo zanosi glupostima, sta danas ne zraci, eto pogledaj samo spisak wi-fi mreza, svi ti zraci sibaju kroza te :D Najbolje je otici negdje na planinu, bez ikakve elektronike, grijati se na vatru i citati uz svijecu :)

baj d vej, sto se tice telefona, biraj ga spram svojih potreba, da li ce ti prije zatrebati dual sim ili bolja kamera i sl... Mani tudji misljenja, neko nesto hvali, a sve je to u par deka. Mene su smarali kad sam kupovao Note II, velik je, sta ce ti, cekaj S4... na kraju se nisam pokajao ni sekunde sto sam ga kupio. Srecno.
 
Član
et ovaj sto ja kupih je mali nuklearni reaktor toliko zraci da sav svijetli :facepalm:
de mi navedi primjer ko je to umro od mobitela zivotati i nemoj bubat bezze neke gluposti pozz

Ma samo naprijed, ja ću bubati gluposti, a ti se zrači. Nije niko umro, ali misliš da nema poslijedica? Ko kontroliše taj noname kineski telefon? Niko! I znaš koliko ti je SAR na njemu? 2.0W/kg! Dok normalni telefoni imaju 0,5 do 0.6W/kg.

@_Leta_AvantGarde_

Uopšte se ja ne zanosim, nego ti ignorišeš ono što ne bi trebao.
 
Član
ljudi jos nisam odlucio koji mob uzeti dvoumim se izmedju sony i htc do 400km,citao sam na netu dosta se ljudi zali na sony zbog softvera stopa-ledi,bilo kakav savjet je dobro dosao
 
Administrator
Ja ti imam ako oces da prodam 2 tela Samsung S2 i HTC Sensation XE oba su ti po 300 a obada su jako dobra
 
Član
Pozz raja, da ne dizem novu temu, ukratko kupujem novi tel od 350-400 KM max.
Imal ko kakvo pozitivno iskustvo sa nekim telefonima do ove cijene da su se solidno pokazali.
U obzir dolaze i polovni al da je iole ocuvan. hvala unaprijed :D
 
Član
Koristio sam huawei g630 , extra telefon, baterija 2 dana uz normalno koristenje, na youtube mozes bit cijeli dan, sad sam uzeo huawei g620s, on je malo noviji, ljepsi je softver, i za nijansu bolja kamera, baterija isto tako nepoderljiva. I opet sledeci telefon ce bit huawei
 
Top