Kupovina laptopa...preporuka

Kupovina laptopa...preporuka

Član
djogi86 je napisao(la):
Imam ti ja HP Pavillion DW 9700, 17 inca, Turion core2duo procesor, 4gb rama, 250 HD, graficka nvidia, kamera, mikrofon, ma sve ima.aliminisko kuciste, torba, punjac..... Windovs 7
Star godinu dana.

koliko KMica je taj tvoj ? :)
 

DLS

Početnik
ma da ta zena hoce uzet sebi laptop uzela bi dosad .. ctctct ..7 dana ovde se prica rasteze .. laptop za 550 eura za mene nije laptop ... pravi laptopi idu tek od 1000 eura pa gore .. tako da sta god uzme od 500 eura isti je djavo ..
 
Član
@DLS...
Ne razumem tvoj post ni najmanje...

Prvo...zasto bih postavio topic u kome se raspitujem za pomoc oko kupovine laptopa ako cu istog dana, bez citanja saveta ljudi otici i po sopstvenom nahodjenju kupiti isti?

Drugo...hocu li ja topic "odrzvati u zivotu" 7...10...20 ili mesec dana i hoce li taj laptop biti kupljen danas ili sl. godine to svakako nije nesto o cemu bi ti trebalo da brines...da ne govorimo o tome da ovo nije topic "da li je po DLS-u lap od 550 eura lap ili ne"

Daj ono malo ukljuci mozak pre nego napises nesto...nije glava samo za sisanje...a ako pises samo da bi pisao...e onda izvini i...samo udri...

BTW...hvala jos jednom svima na pomoci...izbor se, kao sto sam vec rekao, sveo na Lenovo...model...zavisi sta cemo u cenovnom rangu naci u ponudi u Beogradu...stara je prihvatila moj predlog da na pocetnu cifru od 550 doda jos 100-150 eura tako da se ja licno nadam ok kupovini...

@mod team
Sto se ove teme [i mene licno tice] moze Lock...
 
Član
I ja imam acer, radi ko doksa evo vec godinu dana.Nista nije losiji od HP-a kojeg isto imam, samo je malo zavrsna obrada losija, djeluje nekako plastican ali je do duse i niza klasa od ovog HP-a.
U svakom slucaju acer je za novac koliko kosta best by.
 
shommy_kg je napisao(la):
@DLS...
Ne razumem tvoj post ni najmanje...

Prvo...zasto bih postavio topic u kome se raspitujem za pomoc oko kupovine laptopa ako cu istog dana, bez citanja saveta ljudi otici i po sopstvenom nahodjenju kupiti isti?

Drugo...hocu li ja topic "odrzvati u zivotu" 7...10...20 ili mesec dana i hoce li taj laptop biti kupljen danas ili sl. godine to svakako nije nesto o cemu bi ti trebalo da brines...da ne govorimo o tome da ovo nije topic "da li je po DLS-u lap od 550 eura lap ili ne"

Daj ono malo ukljuci mozak pre nego napises nesto...nije glava samo za sisanje...a ako pises samo da bi pisao...e onda izvini i...samo udri...

BTW...hvala jos jednom svima na pomoci...izbor se, kao sto sam vec rekao, sveo na Lenovo...model...zavisi sta cemo u cenovnom rangu naci u ponudi u Beogradu...stara je prihvatila moj predlog da na pocetnu cifru od 550 doda jos 100-150 eura tako da se ja licno nadam ok kupovini...

@mod team
Sto se ove teme [i mene licno tice] moze Lock...

Pametan izbor ;)

Acer od 10 modela, napravi 8 kojih ne valjaju. Tako da je lutrija potrefiti nesto dobro od njih. Sada u nizoj klasi laptopa za manje para se moze naci Lenovo i Dell. Medjutim, ko gleda dizajn i da sto manje prodje, onda mu ni ne preostaje nista drugo nego Acer il MSI ;)
 
Član
evo...ovo je naruceno i ceka se dostava...

http://www.laptopovi.rs/proizvodi/lenovo/ideapad-y560-core-i5-59043603-4448

p.s. jos jednom se zahvaljujem svima koji su savetima pomogli ;)
 
Top