Kupovina laptopa...preporuka

Kupovina laptopa...preporuka

Član
Poz raja...kao sto sam naziv kaze...treba mi preporuka za proizvodjaca [i konkretan model] do 550 eura posto se u iste ne razumem previse...

hvala svima unapred ;)
 
Član
Moja preporuka HP 6830s, jako jako dobar laptop, 17" mada ne znam koliko košta sad, možda je malo više od cijene koju si naveo, ja sam ga imao i nije da sam zadovoljan nego prezadovoljan sa njim
 

DLS

Početnik
vidim da si iz srbije ..bar kodvas tamo ima veci izbor .. jel ti bas treba laptop ..jer ovi stoni racunari su bolji i jaci za iste pare
 
Član
I ja sam svoj komp prošle godine u Srbiji kupio. Pravac BG i uzmi neki lap min. 17" ako ti baš lap. treba, a možeš i desktop dobar za te pare sa monitorom TFT 23" uzeti.;)
Progooglaj malo i naći ćeš, prelistaj malo te forume da vidiš šta ljudi preporučuju i njihova lična iskustva. Nije to presudno, ali možeš dobiti zanimljivih informacija i najboljih i najjeftinijih ponuda, najboljih garancija,...
 
a sto nahvaloste sve same promasaje.... Sto promasaje,zato sto ce te servis tih lapica oguliti a da su kvalitetniji od drugih i nisu nesto....
Moja preporuka je asus,kvalitetom ok a i servis cijene povoljne,za razliku od hp i toshibe koji ogule.... Tipa,display za hp je skuplji od novog laptopa komplet..... Tastatura za toshibu je 70e..... Tako da po meni samo marke napravljene za levate s dibljim djepom..... Jer kod njih ke sto skuplje i bolje......
Svi koji se nadju uvrjedjeni,kaj cu vam,ali ne lupajte ovaj je extra jer ja koristim..... Ja sam izmjenjao skorp sve vrste tako da...... Ako nafatas kakav ibm i on je dobar
 
Član
Pa ne znam baš da li su promašaji, jesil imao priliku da koristiš laptop koji sam naveo???
Za svo vrijeme koliko sam ga imao ( oko 1,5 god) sve dok mi ga nisu ukrali nisam imao ni jedan jedini problem sa njim, a radio sam sa njim i rendering sve što sam htio i što mi je trebalo...nije se grijao, nije štopao...
 
ja sam samo naveo da hp i toshiba oguli na servisu i dijelovima, a po kvalitetu nisu nesto previse odmakli od ostalih, kad ih rastavis i vidis cije su komponente unutra bude ti jasno.....
 
Član
Ne kažem ja da nema boljih laptopa od ovoga što sam naveo, ali momak je pitao prijedloge, i ja sam iznio moj...o zen3dom-ovom laptopu neću reći da k.... ne valja, nisam nikad radio na njemu, možda je i bolji od ovoga što sam ja imao, ne znam...ne volim da pljujem stvari koje nisam vidio, isprobao...
 
http://www.laptopcentar.co.rs/product/Lenovo-G560-i3-3-500-nVidia-GF310M-13201007

Mozes naci i neki SL510 Lenovo za manje para, mada ih kod vas nesto nemaju na stanju :)
 
DLS je napisao(la):
ovaj zen3dom koda je popijo svu pamet svijeta..

a samo da nisam kao ti, svakom loncu poklopac (mada si mozda primjetio da to ne moze bas.......)

PS: Mislim da bi bilo vrijeme da prestanes nabijati postove spamajuci po raznim temam, ako ne razumijes tematiku bolje sutati, manje se provaljujes,,,,,
 

DLS

Početnik
zen3dom je napisao(la):
DLS je napisao(la):
ovaj zen3dom koda je popijo svu pamet svijeta..

a samo da nisam kao ti, svakom loncu poklopac (mada si mozda primjetio da to ne moze bas.......)

PS: Mislim da bi bilo vrijeme da prestanes nabijati postove spamajuci po raznim temam, ako ne razumijes tematiku bolje sutati, manje se provaljujes,,,,,

imam pravo da pise gdje hocu .. a boli te cuna jel se ja provaljujem il ne !! :lol:
 
Član
:lol::lol:

Zendom: Planiram ubrzo u šoping. Jel se može zbaviti ikakav laptop za 6-7 stoja?

Ništa specijalno, samo da ima dosta rama. Treba mi za programe.
 
Top