Kupovina BMW 530 e60

Kupovina BMW 530 e60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravo raja ovako u velikoj sam dilemi imam golfa 6 1.2 turbo... 90 ps presao 8.000 Km
a svidio mi se bmw 530 E60 sta vi misliste da li je bolje da golfa malo sredim ono folije gewinde.... felge i tako te zafrkancije.....
ili bmw..
 
Član
Pa naravno da je bolji, mjesas kruske i jabuke. Sve zavisi za koju najmenu auto najvise koristis..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Pa naravno da je bolji, mjesas kruske i jabuke. Sve zavisi za koju najmenu auto najvise koristis..

pa svidja mi se obadvoje... neznam ni ja eto sta da radim... u velikoj sam dilemi
 
Član
Drug samo cu ti reci BMW.ja u janurau idem u NJemacku po BMW 320D.Imao sam 525 i to su auta za 10.
Meni su No.1;)
 
BHT Ovisnik
to auto mi je san,rekao sam kad-tad doci ce mi u garazu,rođak ga ima vec 3-a godina,s obzirom na snagu i velicinu vozila potrosnja je drama,nemogu ga nikako mjeriti s golfom,golf kao golf,svaki drugi isti,po osjecaju u voznji mnogo bolji su mi e39-ke nego golfovi 5-ce,stavit ces na golfa gewinde,felge i cudesa i opet imas isto neudobno,na oko lijepo auto,a bmw je visa klasa,nemoze se porediti s bilo kakvim golfom,snage na pretek,mjesta masala,udobnost vrhunska,osjecaj za volanom ovakve limuzine pff :cool:
jedino sto neki kazu novo je novo,da je neznam kakvo,ovo auto klasa:icon_smile:
 
Član
BMW je najjaci za mene i ne moze se porrediti s golfom po svemu je Benđo bolji, bar za mene.
A izgled mu je malo reci Bomba, stvarno ima uradjen dizajn i malo jos da se uredi i onda on izgleda ono wau ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top