Kupovina BMW 530 e60

Kupovina BMW 530 e60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IPAK OSTAJE GOLF bmw je presao 200.000 Km ... a golf tek 8.000 tako da golfac ostaje
 
Član
ma glupo je da uzimas BMW-a kad imas nova kola u garazi i bog zna na kakvog bi naletio, ipak je to polovno, izvozaj golfa max. i za 2 god uzimaj BMW-a kad vec imas novo vozilo sa 8000km na satu...
 
Član
menso je napisao(la):
ma glupo je da uzimas BMW-a kad imas nova kola u garazi i bog zna na kakvog bi naletio, ipak je to polovno, izvozaj golfa max. i za 2 god uzimaj BMW-a kad vec imas novo vozilo sa 8000km na satu...

to si upravu brate ali zato kad sredim golfaca nece biti takvog na kantonu
 
Član
Nekada bolje polovnu limuzinu, nego novu kutiju sibica, sto je Golf, nasprem navedenom autu, al eto lik je odlucio tako da nemam potrebu navoditi razlike izmjedu dva vozila... Nek je sa srecom ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Nekada bolje polovnu limuzinu, nego novu kutiju sibica, sto je Golf, nasprem navedenom autu, al eto lik je odlucio tako da nemam potrebu navoditi razlike izmjedu dva vozila... Nek je sa srecom ;)

kupovina polovnog auta je Lutrrija ili sreca.... on je presao 200.000 Km i onda sigurno uskoro treba veliki servis tu treba najmanje 2000 KM ovako.. golf tek poceo da se razradjuje ide ko avion 1.2 T ... 90 Ps i cip ide 35 + k&N Filter + remus cu uzet orginal sa granom ima da ga istjeram makar 150 PS
 
Član
Kako 90 ks, zar taj motor nema oko 100 konja?

Nova šestica ili limuzina da je ne znam kakva ali sa 200 milja. Hm...

Jedna stvar mi nije jasna, ako si već uzimao novo auto, zašto sada spominješ neki tuning, zašto ga nisi u startu uzeo sa jačim motorom?:icon_biggrin:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kako 90 ks, zar taj motor nema oko 100 konja?

Nova šestica ili limuzina da je ne znam kakva ali sa 200 milja. Hm...

Jedna stvar mi nije jasna, ako si već uzimao novo auto, zašto sada spominješ neki tuning, zašto ga nisi u startu uzeo sa jačim motorom?:icon_biggrin:

nije bilo u nipexu morao sam cekati 40 Dana da dodje jaci model a meni se nije toliko cekalo
 
Ako vec zelis raditi tuning na golfu trebo si sacekati taj jaci model to ti je 40 dana...Isto turbo benzinac ali jaci..To je moje misljenje,ali ja ne znam tvoje potrebe za atuom..Nek je sa srecom i da se navozas :cool:
 
Član
GOLF naravno... ;)


































:D salim se naravno... BMW u svakom slucaju... E60 je meni jedan od najljepsih BMW-ova... jos M optic :icon_eek: kao prvo ne moze se porediti, a kao drugo "brate poredis 1,2 motor i 3,0" :lol: ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top