Kupovina BMW 530 e60

Kupovina BMW 530 e60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GOLF TZ je napisao(la):
GOLF naravno... ;)



sve je to super ali bmw star 8 GOD....a golf par mjeseci kad golf dodje do 100.000 onda kupujem nesto ozbiljnije naj vjerovanije GOLF 5 R32... ili mozda audi S5






























:D salim se naravno... BMW u svakom slucaju... E60 je meni jedan od najljepsih BMW-ova... jos M optic :icon_eek: kao prvo ne moze se porediti, a kao drugo "brate poredis 1,2 motor i 3,0" :lol: ;)
 
Član
ruzno si em citirao... mislice ljudi da sam ja to pisao :icon_smile: :) uostalom tvoje je auto, a sve zavisi sta ti hoces... neki se vode onom novo auto je najbolje auto a drugi opet cijene neke druge stvari ;)
 
Član
joj sto meni ovo lici na neki fake..... bez uvrede muma.... pa gdjde ti zivis pa neke r32, bmw 5ice, itd.... de prstavi nam vozni park... nadam se da te nisam uvrijedio;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
joj sto meni ovo lici na neki fake..... bez uvrede muma.... pa gdjde ti zivis pa neke r32, bmw 5ice, itd.... de prstavi nam vozni park... nadam se da te nisam uvrijedio;)

brate ovo moj rodjak hoce i kod mene je ovih par dana po netu smo pa gledamo bmw-ove,audi
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pa tako napisi.. a ne "imam golfa 6 1,2 turbo . . . " :icon_rolleyes:

on je to u svoje ime pisao.....ja sam samo svoju temu Ford focus ZX3 pratio a on prati ovo oko golfa....ako je neka notifikacija za golf on gleda ako je za Forda ja gledam ... ako nekom nesto nije jasno nek PISE U PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top