Kuciste tuning pitanje neka za pocetak rada

Kuciste tuning pitanje neka za pocetak rada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eo ga danas se radio malo komp... prvo sam rastavio citavo kuciste..pa malo osmirglo ..i ofarbo ..ja sam prezadovoljan..naprijed sam stavio mrezicu fabrno je u crno a na nju pricvrstio ventilator..tankom zicom i ne primjeti se...
ovde su gotovi dijelovi cekaju na ugradnju

ovde se mrezica postavljala ..laganini ..;)

ovde vec pricvsceno ...psotavljeno sve za postavljanje plastika...e onda je sljedila malo veca pauza..nestalo struje

sve postavljeno ..probno paljenje ..pa sam bio pobrko zice koje sam cviko da odvojim plastiku..gdje se pali tu mi je restart ..pa sam to ponovno pravio da bude kako bog zapovjeda

eo jedan odzgo..da vidite..nisam zamisljo ni da ce upola ovako izgleda..cak se ni ne primjeti da je farbano..

ostalo nam spreja..i sta cemo..kaze stari ajmo monitor farbat..posto je on bio sivkast...a ja budala ..ma ajmo...i on je extra ispo ...evo jedna zavrsna..posto nisam stigo slikat..bila trka frka..kisha padala..

i jos jedna..kako to sad sve izgleda..ja sav happy..ko malo djete:lol::lol: ..a sad neobicno oku sve drugacije... sta velite
 
Član
nesh vjerovat..al sam i njega mislio..ovo sto je isvo cu ofarbat..a ovo bjelo glatko ostavit..dok budem radio rodici pa cu i to zavrsit...
 
Član
Nije lose, jedino taj vent, bolje bi bilo da je sav plav;)
I uzmi crne najlonke i stavi na tu mrezicu naprijed, sa unutrasnje strane, oko venta, da ti ne ulazi puno prasine.
 
Član


i ja mislim lijevu stranu od pleksigasa i na taj pleksigas tetovaza koja svjetliuz pomoć ledova , coller sto svijetli plavo i venilator sa plavom bojom na prijed i preko mrezica :D i tako odprilike ali kad se para nabavi :lol:
 
Član
poce ovo glomazno se pravit...ma nije to nista skupo....7km ventilator..diode..pleksiglas..sve se to moze nac kod koga..i mene jos 7km sprej ..
 
Član
ma toga u gorazdu nema ili ako ima to je skupo :icon_evil: onaj ko u tebe Takky ventilator oko 14 KM :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top