Kuciste tuning pitanje neka za pocetak rada

Kuciste tuning pitanje neka za pocetak rada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hidraulic je napisao(la):


i ja mislim lijevu stranu od pleksigasa i na taj pleksigas tetovaza koja svjetliuz pomoć ledova , coller sto svijetli plavo i venilator sa plavom bojom na prijed i preko mrezica :D i tako odprilike ali kad se para nabavi :lol:

hoću i ja plexiglas uradittt čuning brateeee:D:D:D
 
Član
moj je prije komp bio plavo bijel .A sada je crveno crni farbo sam ga . to znaci pola crveno pola crno. Imaju u njemu sjelicice plave unutra svjetli plavo itd.
 
Član
sto kaze hidraulic..samo nek se radi...trebo bi jos uradit i prinet..al problem su mi tipke ..i oznake pored njih...kad su na tome uradjene..i onda ih nece bit..a to je sve u nekom ko prostoru koje je oznaceno evo slike da vidite sta govorim
 
Član
Taaky je napisao(la):
sto kaze hidraulic..samo nek se radi...trebo bi jos uradit i prinet..al problem su mi tipke ..i oznake pored njih...kad su na tome uradjene..i onda ih nece bit..a to je sve u nekom ko prostoru koje je oznaceno evo slike da vidite sta govorim

uzmi crnu deku i pokrij ga:lol:;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol: ....bilo bi dobro..bio bi futrovani :lol::lol: ...nego sta mislite kako bi mogo
 
Član
ma ja...:lol::lol::lol: ...nek bude sve u tonu sivo :lol::lol: ..ma farbacu i printer..nego necu uzmat sprej..neda mi se vise..skupljam za nest drugo..rodici isto moram farbat monitor..pa ce mi od nje ostat..
 
Član
Evo i ja malo da uletim u temu, onako OFF....danas bilo dosadno, pa reko ajd da probam nesto...Ovo je slika kako sad izgleda, nisam se setio da slikam pre dok je bilo crveno svetlo...uglavnom, mnogo muke jer ima neki delovi koji treba da se uklope u milimetar da bi socivo dobro rasipalo svetlost, al vredelo je...Cim nabavim plavu ili zelenu diodu menjam ponovo...
 

187

Član
zlajaaa je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
sto kaze hidraulic..samo nek se radi...trebo bi jos uradit i prinet..al problem su mi tipke ..i oznake pored njih...kad su na tome uradjene..i onda ih nece bit..a to je sve u nekom ko prostoru koje je oznaceno evo slike da vidite sta govorim

uzmi crnu deku i pokrij ga:lol:;)

ne ne.. zastiti to ljepilom kad budes farbo i kad zavrsis samo zalijepi crni izolir xD i kad oces da printas odlijepi da vidis sta je sta xD:lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol: ... fabanje bi trebalo ubrzo..ne znam sta bi jos mogo uradit..da mi nije dosadno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top