Kraljevski Stil....Čajna...

Kraljevski Stil....Čajna...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma moze biti da se jednom to dogodi,ali jednom znaci,a ne da on kaze evo ja cu sad sutat 30/30...kazem na svijete je par ljudi koji to mogu reci i uraditi...i 15 trica zaredom pogoditi je golemo...ali opet jedna je stvar basket,druga kosarka...
 
Super Moderator
wade je napisao(la):
ma moze biti da se jednom to dogodi,ali jednom znaci,a ne da on kaze evo ja cu sad sutat 30/30...kazem na svijete je par ljudi koji to mogu reci i uraditi...i 15 trica zaredom pogoditi je golemo...ali opet jedna je stvar basket,druga kosarka...

dobro je pa smo se skontali na kraju ;)
 
Član
jeli ovo michael jordan oooo pa nisam ga prepoznao ja se izvanjavam..
ja nisam igrao godinama kosarku ali nakon 5,6 dana bi bilo 30 od 30 i vjerujem da nije los ali nista posebno.pozz ;)
 
Član
A jeste nevjernici,kako moj prijatelj mortadelo sutirao trojke 50/50 i rekao dosto od mene....Igrao i on za Đerzelez zenicu i Palilulac sa NB,zvali ga u i NBA ali on odbio,kaze bolje meni na youtube nego tamo.....
 
Super Moderator
Luka01 je napisao(la):
A jeste nevjernici,kako moj prijatelj mortadelo sutirao trojke 50/50 i rekao dosto od mene....Igrao i on za Đerzelez zenicu i Palilulac sa NB,zvali ga u i NBA ali on odbio,kaze bolje meni na youtube nego tamo.....

pa taj ocigledno nije dobar :D
 
Član
ispade ovdje pravo glupa spika,sve se nesto prica oko toga 30/30,raspravljaju se svi da li moze ili ne,spominje se negdje taj famozni snimak,ajde postavi ga,pa da svi zasute,ili ako nemas snimka nece ti bit tesko da snimis,kad on vec moze u svako doba dana da ubaci 30/30 i kaze ma necu vise,dosta od mene:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top