Kraljevski Stil....Čajna...

Kraljevski Stil....Čajna...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
19 godina,koliko vidim ne zakucaje...tesko da se i na streetball sceni moze probiti na nekom vecem nivou...a to za 30 trica ne vjerujem dok ne vidim svojim ocima...mozda jednom se moze desiti,gledao sam kako pogadaju po 15-20 ali da on moze reci evo sad cu sutati 30/30 nema sanse....;)
 
Član
Jarane , ne mislim se s nekim svađati...ali .... pod 1. zakucava LADNO iz okreta ,momak ima 1.65 !!!! pod.2 rekao sam već da je osvojio streetball tri puta zaredom ! pod.3 šutao je 30/30 okrenuo se i rekao "maa ne da mi se više..."
nemam te potrebe lagati....
pogledaj prvi snimak ako mi ne vjeruješ za njegovu visinu ....a zakucava ko iz pi*ke... biće i snimak ,samo dok nađem...
 
Član
ma nije problem,ne omalovazavam ja nikoga,daleko od toga...kad vidim snimak sutanja 30/30 onda cu u to povjerovati...a svaka cast za dunk...samo kazem,moze biti odlican street igrac ali u pravoj kosarci bi ga volio vidjeti.
 
Član
sve je to dobro , da se djeca slažu mislim , ali ne čitate baš najbolje..naveo sam već gore da je momak igrao u Borcu par godina u prvom timu ,pa onda u evropi 6 mjeseci , tako da zna i na dva :cool::cool::cool:
 
Član
eh ovako,nek sam ja dijete 100 puta,ali mislim da malo vise od tebe znam o kosarci...pa da ti kazem par cinjenica:sta kazes da je igrao u borcu?sto ne igra vise?jel i tamo reko necu vise,ne da mi se?
slazem se za to playmaker,ali znas koju bi on trebao imati brzinu,kontrolu lopte,pregled igre,asistenciju,raspon ruka pa da igra neku imalo ozbiljniju kosarku sa svojih 1.65...danas moderni playmakeri imaju svi po 1.90 do 2.00...a i ovo sto sam vidio na ovom klipu mi ne pokazuje da on ima ista od gore navedenog toliko izrazeno...gledao sam igrace u a2 ligi ,znaci zadnja liga nase lige,(u prevodu dno dna) sa puno boljim osnovnim kosarkaskim znanjem i sposobnostima...ja ti sutra ujutro dovedem trojicu prijatelja basketasa medju kojima se nebi vidio...toliko od mene...pametnom dosta pozz
 
Član
Eh , ovako ...slušaj sad ...TI od MENE nikad nećeš znati više o košarci , to odmah da ti bude jasno , treniram košarku skoro 10 godina ,imam dva metra i vidio bi se itekako ,i znam puno,puno više o njoj nego ti i tvoja trojica basketaša zajedno .....
nema potrebe više za raspravom ,jer pričaš gluposti o čovjeku kojeg nisi ni vidio ni upoznao ...i nemaš pojma kako igra košarku uživo...
zato moderatori slobodno LOCK na ovu temu....
 
Član
hahahhah wow ti imas dva metra...pa sta,imam i ja...mladji sam od tebe pa opet duze treniram,citava porodica mi je u kosarci na neki nacin i ti ces mene uciti o kosarci?nije kosarka daj loptu i sutaj...malo je to kompleksniji sport,znas kako kazu,nogomet se igra nogom,rukomet rukom,kosarka glavom...prvom prilikom ako budes u konjicu javi se pa da ja i ti bacimo 1 na 1...ne trebam da ga vidim uzivo,kad vidim ovaj video,a to je vjerovatno najbolje od njega sto zna,da bi vidio da nikad u kosarci nece uspjeti...bar po ovome sto sam vidio,i da 30 trica,mislim da bi ga uskoro mogao kontaktirati reggie miller,prepo se covjek za rekord...pozz i nhf...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top