Kraljevski Stil....Čajna...

Kraljevski Stil....Čajna...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hajd da se dogovorimo da dodjem u banja luku pa nek osuta 30/30 po cifru koju on kaze...eto tako ce najbolje dokazati a ja cu javiti svima kakav je..pa pitaj havera ocel i cifru javi se na pm da se sve dogovorimo ako smije....daj ba koby ne pogadja 30/30 stvarno si smjesan a te fazone sto radi na snimku uradicu ih ja u bilo koje doba dana...
 
Član
to sam i ja govorio...na citavom svijetu je mozda 5-10 ljudi koji konstantno mogu pogadjat 30/30...a to ako je jednom pogodio toliko,premda i to sumnjam,pa desavalo se...i ja sam znao pogodit po 15-ak...:lol:
 
Super Moderator
ne vidim kakve veze ima ako ti je citava porodica u kosarci
sport je 90% trening druze
i moj stari je bio vrhunski igrac i igro za reprezentaciju rukomet a i ja evo treniram pa ko kaze da dobro igram i da cu nekad znat igrat
trudim se al to nista ne znaci sto je on bio igrac da cu i ja bit :D
i te price cuj nogomet nogom, rukomet rukom, kosarka glavom nidje veze
ispade sam kosarka se glavom igra i za kosarku trebas bit kao nesto pametan jel ?
ne znam druze vecina nas igra kosarku tj. basket i fudbal rekreaciono a ko igra rukomet rekreaciono ? niko
zato sto je komplikovanije od tog vjeruj
probaj pa se uvijeri ;)
kosarka je dosta slicna rukometu al to je za mene pa hajmo reci pickasto :D
 
Član
nisi prociitao kako treba moj post...rekao sam to da mi je citava porodica u kosarci i da se ja tim bavim pa da zato znam o kosarci puno,puno,a nisam rekao da sam ja neki igrac,daleko od toga...smjesno je usporedjivat kosarku i nogomet....to su dva potpuna razlicita svijeta...ja sam samo rekao izreku za to...da ti fino kazem sto se kod nas ne igra rukomet??znas zasto?zato sto nije ni blizu popularan niti ce ikada biti kao sto su to nogomet i kosarka...a to ja de p*st sport moze reci samo neko ko nikad nije niti igrao malo jacu kosarku niti gledao...nije to ono jarane basket kad se iskupi raje koja bas i ne znaju igrat pa kako ovo faul,kako ono...koristi malo glavu,nemoj je samo za frizuru koristit.;)
 
Član
allroad je napisao(la):
ne vidim kakve veze ima ako ti je citava porodica u kosarci
sport je 90% trening druze
i moj stari je bio vrhunski igrac i igro za reprezentaciju rukomet a i ja evo treniram pa ko kaze da dobro igram i da cu nekad znat igrat
trudim se al to nista ne znaci sto je on bio igrac da cu i ja bit :D
i te price cuj nogomet nogom, rukomet rukom, kosarka glavom nidje veze
ispade sam kosarka se glavom igra i za kosarku trebas bit kao nesto pametan jel ?
ne znam druze vecina nas igra kosarku tj. basket i fudbal rekreaciono a ko igra rukomet rekreaciono ? niko
zato sto je komplikovanije od tog vjeruj
probaj pa se uvijeri ;)
kosarka je dosta slicna rukometu al to je za mene pa hajmo reci p*sto :D

a kakve veze ova tema ima sa rukometom svegati nije ga niko spomeno tako da je ovo sto si ti reko suvisno..wade je reko da trenira kosarku i da mu je citava porodica kosarkasi nista vise mislim da nema nikakve veze sa rukometom i momak je u pravu 100%, a ja kako sam shvatio ovdje je rasprava 30/30 procitaj sve od pocetka malo bolje pa ce ti biti jasnije a ne zadnja 2 komentara...toliko od mene ja sam sve svoje reko
 
Član
bila je rasprava oko 30/30 i nista vise...malo ovo ono...i kad se ukljuci neko ko je procitao zadnja dva komentara i misli da je popio svu pamet svijeta...ali nema veze...ili si se samo ukljucio i spomenuo rukomet da bi naglasio da je tvoj tata bio vrhunski rukometas?:lol:
 
Super Moderator
ajde ajde sta se palite odma nesto bi se svadjali sad odma ;)
govorim glupa je izreka ovaj nogom, glavom , rukom sta ja znam uglavnom ni za jedan sport ne mozes bit glup da se razumijemo
recimo dosta trenera kosarke il rukometa kad neko grijesi i ne zna sta ti ja znam kaze nije ti ovo fudbal il idi treniraj fudbal
rasprava jest 30/30 nego samo sam reko za to ''izreku'' i za to da nema veze sto ti je porodica u tome da ce neko bit igrac
nisam htio da se svadjam i prepucavam ovdje a vi se odma nesta palite ;)
 
Član
a lika...bola nije niko rek'o da ce neko biti dobar kosarkas ako mu je neko iz porodice kosarkas...nego sam to rekao samo da bi rekao bokiju da znam mnogoooooo toga o kosarci...a ne znam,da je glupa,ne bi bila izreka...haha
 
Super Moderator
ma ne govorim vise o tome nije to ni bitno to sam naveo ko primjer bezveze prvo za sebe jer sam prvo ja levat razumijes nisam ja nista drugo mislio
i ja vise volim kosarku odigrat nego fudbal rekreativno i uistinu treba vise mozgat ne osporavam ja nista druze ;)
 
Super Moderator
wade je napisao(la):
onda te nisam ja bio bas najbolje razumio ;)

e o tom ti ja pricam citavo vrijem :cool:
nego vratimo se to 30/30, i ja sumnjam stvarno, 15/15 ok max. 20
moguce da momak dobro igra ali tesko da moze 30 dati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top