Kontrola vozila sa zatamnjenim staklima

Kontrola vozila sa zatamnjenim staklima

Član
nenad je napisao(la):
Ja danas izvrsio svoju gradjansku duznost i skinuo sve folije, ne mogu vise da me maltretiraju! U zadnjih 10 dana su me zaustavili gdje god sam kreno, popusio 2 kazne, milion opomena i na kraju nemam vise volje. Imam jebene folije od kada sam uzeo Punta, preso granica i granica, niko me nikada nije pito za njih, ali su sada folije public enemy No. 1 i zato ljudi skidajte to sa stakala, svima ce nam biti bolje :D


NECU! :D
 
trizex je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Ja danas izvrsio svoju gradjansku duznost i skinuo sve folije, ne mogu vise da me maltretiraju! U zadnjih 10 dana su me zaustavili gdje god sam kreno, popusio 2 kazne, milion opomena i na kraju nemam vise volje. Imam jebene folije od kada sam uzeo Punta, preso granica i granica, niko me nikada nije pito za njih, ali su sada folije public enemy No. 1 i zato ljudi skidajte to sa stakala, svima ce nam biti bolje :D


NECU! :D

ne da triza sobe :lol::lol::lol::lol::lol:
 
dellas je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Lijepo stoji u zakonu kako se smije i gdje zatamnit. Ne moze ni kod nas do zore sijati kako ko hoce, drago mi je sto su krenuli i s tom akcijom...

Sad si najebao:D

Ma nek sam :lol:, ok, imas zakon, jest glupo imati samo bocne zadnj folije, trebali su i sajbu zadnju odobriti pa bi vec licilo na nesto, ili i naprijed dodati da mogu ali one s najblazim procentom. Ovako nisam vidio 5 auta da je neko stavio samo zadnje bocne, to je ruzno prije svega, i efekta nema od folija, a to ima samo kod nas ;)

Bolje bi im bilo da su donijeli zakon da nema xenona bez sociva, a ne napravili glupost sa zakonom u vezi folija...
 
Početnik
ja imo na svim staklim a100% ko pravi ljakse i skinem prednja i malo vozo samo sa zadnjim i juce skontam da je ljepse i bez zadnjih i skinem i njih jer onako ko da pola auta vozam,a meni nikad nisu napisali direktno radi folija uvijek mi kazu za folije i onda mi napisu da nenosim naocale i a kao trebo bi i samo cvaju platim ili da nisam ponjeo dokumente a to je 30 km...sve u svemu puno mi ljepse sad auto i bez zadnjih
 
N

nenad

trizex je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Ja danas izvrsio svoju gradjansku duznost i skinuo sve folije, ne mogu vise da me maltretiraju! U zadnjih 10 dana su me zaustavili gdje god sam kreno, popusio 2 kazne, milion opomena i na kraju nemam vise volje. Imam jebene folije od kada sam uzeo Punta, preso granica i granica, niko me nikada nije pito za njih, ali su sada folije public enemy No. 1 i zato ljudi skidajte to sa stakala, svima ce nam biti bolje :D


NECU! :D

Hoces, hoces, ja cu te otkucat, to je za dobrobit drzave :D
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
pa dobro neka se javi neko ko je platio tu kaznu i neka nam napise ovdje koji su mu clan napisali na njihovom primjeru naloga......da razrijesimo ovo....

jel to tvrdis da nema zakon o tamnim staklima tj folijama, mislis da te zbog toga ne mogu kaznit ?
 
Član
zaustavljali me davne 2007. radi folija jer je auto bilo 80% zatamnjeno komplet osim sofersajbe, znaci bas je bilo tamno previse, na zadnja 2 auta, ista folija 30% sve osim sofersajbe... nikad mi niko rijeci nije rekao.... a vi stavljajte tamniju pa se je**te s njima, ja tih problema nemam :)
 
Član
ja sam folije imao na golfu, osim nekoliko usputnih opomena na pocetku nisam imao problema...
zadnjih 4-5 puta kada su me zaustavili nisu ni pitali za folije ono normala ni rijeci u vezi toga...uglavnom okolina srebrenika, tuzle..

ma jos smo mi divlja drzava jedni mogu, jedni ne.. nidje veze, kazne te i kad ima i kad nema zakona, koji niko ne moze pohvatati mjenja se svaki sat....pa eto nekima i za fabricki tonirana stakla pisali sto je smjesni seljakluk i sramota ..pa i za lumar...
jbga kad niko ne radi nesto konstuktivno (svi su u administraciji) najveci izvor punjenja budzeta je izgleda saobracaj..
o (ne)kulturi policijskih sluzbenika da ne govorim (kako neko rece nismo cuvali ovce zajedno- cuvali su oni sami, pojedini)...pa o onome ako si velika 'faca' mozes imati tamna stakla , voziti koliko hoces..ako te slucajno zaustave i prepoznaju normala pocnu se oni tebi izvinjavati itd...a ako je neki kokuzni student onda ce mu napisati zato sto su stakla neznatno zatamnjena, sto je stavio druge felge od onih fabrickih, sto nema onaj usrani prsluk i sl..

kako god folije idu na fiata uskoro :)
 
Član
ja tamnim foliju preko folije na sva cetiri bocna stakla, idem stalno preko granice, ***** li ga, a i sajba mi zatamnjena :)

platio kaznu prije godinu ipo na crxu imao bocna prednja zatamnjena, u Bijeljini platio kaznu...
 
Član
ja inace lijepim folije u prijedoru i ovde niko nepita za njih. znam staviti i brojeve na stakla prije folije i dati papir za njih. al strani neznam pije li to vode kod nas. evo i sta radim http://www.facebook.com/group.php?gid=145127522169216
 
Top