konacno farovi za audija

konacno farovi za audija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi RS je napisao(la):
ja mislim da su to zmigavci kao sto je i u 90 audija ono spojenoo samo sto je na slici tu zmigavac malo drugacije izgleda---neki lokk ima....ma trebali bi pasat...:)

meni ovaj zadnji krug ako je zmigavac vec nema nikakve logike:icon_confused:izgleda ovo kao da je ravno a ovaj dio ide na stranu, tako da malo nemoguce da i taj krug prelazi na stranu...ali eto vidjecemo kako to sve izgleda u stvarnosti, sa ove slike se bas i ne moze procijeniti
 
Član
daki stvarno si nekad smjesan staces popunjavat nije to .....
to je far za audi 80 b4 . i ona ima zmigavac . i na ovom faru zmigavac dode integrisan e sad sto ce neko stavit na coupea ili 90 ku imace zmigavac viska. slika je obradjena i na slici se cini malo drugacije konture posto se vidi i malo fara ispod .
[attachment=3784]
 
e ljudi ovako...meni to dolazi krajem iduce sedmice najvjerovatnije i cim bude tu ja postavljam slike da vidite kako izgleda na autu a vjerujem da nece biti potrebe za reklamacijom:icon_biggrin:svakako sam pristala da budem pokusni mis pa sta bude:lol:
 
Legend
quattro je napisao(la):
daki stvarno si nekad smjesan staces popunjavat nije to .....
to je far za audi 80 b4 . i ona ima zmigavac . i na ovom faru zmigavac dode integrisan e sad sto ce neko stavit na coupea ili 90 ku imace zmigavac viska. slika je obradjena i na slici se cini malo drugacije konture posto se vidi i malo fara ispod .

CCC jebo te on u po Pxxxe, zar ne vidis da ovdje na ovoj fotki ne izgleda kao da je zavijen. Covjece zimagavac u odnosu na far je skoro po 90 stepeni.
 
Član
meni se iskreno ovi farovi ne svidjaju...previse su moderni za stari izgled audija...najbolje njemu stoje originalni...tako isto na svim autima starim...premoderno...
 
Faya_M5 je napisao(la):
meni se iskreno ovi farovi ne svidjaju...previse su moderni za stari izgled audija...najbolje njemu stoje originalni...tako isto na svim autima starim...premoderno...

Primjera radi samo...:cool:
6xgiw5h.jpg
8b594qu.jpg

72jqdfc.jpg
6ldpzt1.jpg

Ako ovo izgleda lose na autu onda ja stvarno nemam komentara
 
polako strpljenja malo:Dja idem prva da riskiram pa sta Bog da:icon_biggrin:a nadam se da ce me obradovati:Ddok se ne vidi kako izgleda suvisno je raspravljati jer prema slikama one firme i drugi farovi imaju slican problem da s ebas i ne uklapaju sto u stvrnosti nije tako gledano barem po ovim na hondama jer su i one cini mi se od istog proizvodjaca, koliko sam ja mogla naci na ebay-u
 
Član
djavolica je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
meni se iskreno ovi farovi ne svidjaju...previse su moderni za stari izgled audija...najbolje njemu stoje originalni...tako isto na svim autima starim...premoderno...

Primjera radi samo...:cool:

Ako ovo izgleda lose na autu onda ja stvarno nemam komentara

Pa dobro i ne izgleda bas najbolje ovaj zmigavac na lijevoj strani kod sive honde, kao da nije bas uklopio najbolje ali mu farovi extra stoje!
 
addo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
meni se iskreno ovi farovi ne svidjaju...previse su moderni za stari izgled audija...najbolje njemu stoje originalni...tako isto na svim autima starim...premoderno...

Primjera radi samo...:cool:

Ako ovo izgleda lose na autu onda ja stvarno nemam komentara

Pa dobro i ne izgleda bas najbolje ovaj zmigavac na lijevoj strani kod sive honde, kao da nije bas uklopio najbolje ali mu farovi extra stoje!
zmigavac se ne racuna:)nisu svakako u sklopu fara tako da je to sve do onoga ko postavlja i ne dodju zajedno sa farovima nego se odvojeno kupuju, tako da se na slici gleda samo far:lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
addo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
meni se iskreno ovi farovi ne svidjaju...previse su moderni za stari izgled audija...najbolje njemu stoje originalni...tako isto na svim autima starim...premoderno...

Primjera radi samo...:cool:

Ako ovo izgleda lose na autu onda ja stvarno nemam komentara

Pa dobro i ne izgleda bas najbolje ovaj zmigavac na lijevoj strani kod sive honde, kao da nije bas uklopio najbolje ali mu farovi extra stoje!
zmigavac se ne racuna:)nisu svakako u sklopu fara tako da je to sve do onoga ko postavlja i ne dodju zajedno sa farovima nego se odvojeno kupuju, tako da se na slici gleda samo far:lol:

jeste ali ove honde su sa spojlerima, koji su napravljeni u novijem i modernijem fazonu...mada ni kod njih po meni ne stoje kako treba...
 
honde imaju preradjene svoje branike,kod sive su naruceni ovi i nisu nista pretjerano po izgledu pa ce se mijenjati koliko znam, a na crvenoj su rucno napravljeni...
ok ako su ovo kod mene original coupe-ovi branici ja onda necu vise nista komentarisati:


6jwdheo.jpg
80n3eyu.jpg


a prednja je svakako u planu da se mijenja jer je prilicno dotrajala i sto imam u planu cim se mogne naruciti ovu:

82w3rxe.jpg
 
Član
Djavolice, da su neke pravo lijepe 16kice na njemu, da je mrrrrvicu blize zemlji s njima, ne bi dao gledat u sebe :)
 
trizex je napisao(la):
Djavolice, da su neke pravo lijepe 16kice na njemu, da je mrrrrvicu blize zemlji s njima, ne bi dao gledat u sebe :)
bit ce 17" najvjerovatnije dok se neke love malo skonta obavezno, to je odavno u planu ali uvijek nesto drugo iskrsne ili kada imam lovu, nema nekog izbora...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top