konacno farovi za audija

konacno farovi za audija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li sam se zaletila ne znam:icon_confused:ali ovi farovi kupljeni :icon_biggrin:kako ce biti vidjecemo kad stigne, nadam se da ce izgledati ovako dobro kao i na slici :icon_biggrin:
 
Član
lijepo djavolice,,..brzo ih nabavi hehe,,,,,ja trazio na netu slika da vidim kako stoje na autu al nemogu naci nikako... a jevtina su ta sada svijetla jer ona svijetla od audija S2 su oko 200 eura....haj nadam se djavolice da ce biti slika od tvog audija sa faovima tim.....novim
 
bit ce svakako cim stignu:icon_biggrin:nema na netu i ja sam trazila, ali to je tek izaslo tako da nije za cuditi se, ja se samo nadam da ce se to uklopiti kako treba jer na slici odlicno izgledaju
 
Član
jesu na slici su bass lijepii i izgledat ce na audiju jos bolji...:)...ja cekam sada samo slikee heeheh
 
Legend
Ja bi volio da nisam upravu, ali evo zanima me cime ce te zatvoriti ovu prazninu. Farovi od 80ke se ne zavrsavaju ovako.

2005765599834585933_rs.jpg
 
Član
ja mislim da su to zmigavci kao sto je i u 90 audija ono spojenoo samo sto je na slici tu zmigavac malo drugacije izgleda---neki lokk ima....ma trebali bi pasat...:)
 
eh to je i mene zanimalo ali isla sam na to ako ih vec prodaju pod tim da su za 80-ku da onda moraju nekako odgovarati, a oni njihovi zmigavci i nisu bas u liniji sa farom tj. idu pomalo ovako pa kontam ako se vec mogu uklapati sa 80ke na 90ku da bi trebali moci i ovi ako su takvog oblika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top