Komentari vezani za WIP radove

Komentari vezani za WIP radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
faya care nije ono jos gotovo,niposto,prvi je wip tek,premda ne znam hocu li ga stici jos puno raditi,sutra sam cijeli dan u zbrci,al ajd stignem valjda nesto ;)
 
Član
danas je jel tako zadnji dan...znaci, da se danas postave sve finalne (nebitno jesul zavrsene) pa da lagano mozemo vidjet da odlucimo koje cemo slat...
 
joooooooj ryu mozel mali pomak roka,bar do sutra navece ,pljiiiiz!
ajd posto vidim da ni ostali nisu gotivi bilo bi dobro,sta velite? :)
 
ma samo radi... nije to takmicenje pa da se u minut postuju rokovi... dok se malo to sredi i pregleda... ti zavrsio i poslao...
nece te valjda grditi radi 10-12 sati probijanja roka...
 
Član
ma samo ba radite...ionako nema Ryu-a nesto...
@Remblender, nekako mi previsoko izgleda naprijed...ko da je nakrivljen spojler prema gore...da si ga bogdom malo spustio dole...
 
znam da sam htjeo nesto i nikako da se sjetim......
Hvala....
treba malo da spustim prednju stranu......
--------->EDIT<---------

Evo sad gledam... spoijo sam sve layer-e pa me mrzi veceras prepravljati...... nista do sutra.....
 
Član
haj, kad vec spomenu to spajanje...cime se to radi...jbg, ja sam do sad radio, kao snimanje u jpeg format...imal kakav direktan fazon...? :D
 
zavisi na koji nacin radis.....
ja npr. ako skidam kvaku sa vrata.... izrezem dio od vrata, prekrijem kvaku i dotjeram to da se ne primjeti, naravno, i sad da mi taj layer nebi visio i smetao, ako sam zadovoljan njegovom izvedbom, onda ga spojim....... tako jos tonu stvari koje radim.... tako da u sustini imam Lyr orginal sliku, Lyr isjeceno auto, Lyr dodatak branik, Lyr dodatak prag, Lyr dodatak tockovi, a na njih ljepim ostale lyr koje pravim u medjuvremenu..... na kraju kad sam zadovoljan radom skupim sve to u jedan lyr i uradim jos par stvarcica kao npr. unsharp mask ili lab color....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top