Komentari vezani za WIP radove

Komentari vezani za WIP radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
zaboravio sam rec da svi kad zavrsite rad stavite u cosak mali original...

i update sam malo hondu svoju...
 
kako je moguce da se ovi radovi za sponzore postave kao top teme i da se poslije ubacivanja slike (editovanje) oznaci kao neprocitana (da li se vama javi kao neprocitana ako neko nesto edituje) ?
I najbitnije.... da li je jos uvijek aktuelno sponzorstvo ili se odustalo od toga..... ????
 
Član
i od mene update za Daciu...

http://bhtuning.com/showthread.php?tid=10044

ja fkt, ne znam vise sta da radim na njoj sto se tice auta...podlogu cu mijenjat, al ne znam sta vise na autu radit...
pomagajte i govorite prijedloge...; )

EDIT: valja mi jos donji dio podloge ispod tockova ipak prebacit s one slike...pa ce bit gotova...
 

Ryu

Član
evo updatea moje dacie,ako je ko voljan pomoci da izaberem boju,pa da mogu zavrsit rad,ja razmisljam da uzmem zutu,a sad...

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10044&pid=141844#pid141844
 

Ryu

Član
eto pisite komentare za sve wip radove...niko nista ne govori,kako ce ljudi znat sta valja i sta da preprave...
 
Član
eto ja sam zavrsio...upravu si bio Remblender za ono da naprijed bude tamnija, pa sam uradio light effect i bas postavio onu "sijalicu" gdje je na ovoj slici sunce, tako da nema greske : )
e sad ja nemam vise stvarno sta dodavat...ako i ima gresaka jbg...
 
Faya_M5 je napisao(la):
eto ja sam zavrsio...upravu si bio Remblender za ono da naprijed bude tamnija, pa sam uradio light effect i bas postavio onu "sijalicu" gdje je na ovoj slici sunce, tako da nema greske : )
e sad ja nemam vise stvarno sta dodavat...ako i ima gresaka jbg...

Super je ispalo.......
Samo jos stavi nesto na prednji branik....... Neki horizont ili neka brda..... bilo sta samo da ima refleksija (kao na vratima)...
trebao bi da izvuces i sjene na braniku (da dobije malo realniji izgled)...... ne znam kako da objesnim liniju od blatobrana nastavi i.... ma sad cu ugrubo uraditi i postavit cu ti da vidis.......

---------- E D I T -------------
Evo nesto nabrzaka.... samo da vidis o cemu sam pricao.... mozda i nije bas kako treba uradjeno ali ipak je nabrzaka i nisam bas imao odgovarajucu sliku za branik
 
Član
znas sta je fazon...bar kako sam ja gledo...ne zna se jbg, sta je ispred nje...moze bit more, pa da nema nikakve refleksije...auto je samo kopirano sa originalne slike...ja branik nisam uklapo, nego je onaj fabricki...: )
za tu liniju na blatobranu ok...mada, jbg ona nije ni na fabrickoj izvedbi puno istaknuta...
probacu nesto oko toga, pa cu vidjet...
 

Ryu

Član
eto mislim da ce ono biti finalna verzija dacie...ako se kome ne svidja,sto bi Bender reko "bite my shiny metal ass" ;)

probacu p306 odradit dobro za ovih par preostalih dana...
 
Član
@Ryu:
-imas dole kod prednjeg tocka malo ko zasjecena sjena...malo to popravi...
-retrovizor mi ovaj na vozacevoj strani nekako lose stoji...ko da nije perspektiva prava...
-lajsna (ona debela crna) na zadnjoj karambolci ti je ostala obojena...i to ocisti...
-jedno pitanje...sto nisi do kraja uradio clean look, kad si vec skido steke, mozda si trebo makar i zmigavac...a lajsna da ostane...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top