Komentari vezani za WIP radove

Komentari vezani za WIP radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
ispravio sam i to sad,pa cu upload sliku novu sutra il kad mi dodje...

ne radim ja nikad totalni clean look,ostavio sam i lajsne i zmigavac zato sto ljepse i realnije izgleda sa tim,nego bez...
 
Član
eno jedan update Peugeota...ne dajte da vas zavaraju boje body kita, ici ce on u boju auta...zasad ovako, da se sve lijepo uklopi...boja na kraju : )
 

Ryu

Član
Faya_M5 je napisao(la):
eno jedan update Peugeota...ne dajte da vas zavaraju boje body kita, ici ce on u boju auta...zasad ovako, da se sve lijepo uklopi...boja na kraju : )

za sad dobro zamisljeno ;) vidicemo kako ce dalje bit...
 
Član
ljudi, pomagajte...fali mi podloga za peugeota, a ne znam dje vise da trazim...sve su mi nekako bezze...da mi je nesto da bude dobro...i naravno, dimenzija 1600x1200...moze malo manje, al ne previse...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ljudi, pomagajte...fali mi podloga za peugeota, a ne znam dje vise da trazim...sve su mi nekako bezze...da mi je nesto da bude dobro...i naravno, dimenzija 1600x1200...moze malo manje, al ne previse...

i meni isto treba :icon_sad:
 
Član
naso sam eno podlogu i zavrsio...mozda budem sta jos dodo...al ono je ja mislim finalno...nemam vise sta radit...
nije ulozeno truda ko u daciu, al jbg...ne mogu vise, ruka mi je otpala : )
 

Ryu

Član
tunerzine.com imate dobrih slika...uvijek se nadju dijelovi i podloga...

eto upload sam final daciu,p306 cu kad zavrsim...
nemam interneta vjerovatno do pocetka sljedeceg mjeseca,pa necu nista moc pisat...
 
Član
@knoxville: malo je ja mislim na pugu zadnji tocak kao smotan...nije prva perspektiva...:S
bar meni tako izgleda...mozda grijesim..
 
evo i ja sam poceo sa civicom,malo prekasno,ali jbg ispiti poceli

bit ce do 20. valjda,ako mi zafali par sati,zamolit cu ryu da pomakne maaaalkice rok!:)
 
Član
erole care, ovo je zasad dobro...samo malo zadnji tocak izvuci, da malko ljepse izgleda...
ostatak ofarbaj i bice ok...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top