Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
idosa je napisao(la):
Ma kao sto reko on je kao sto SVABO kaze "V-Max elektronisch abgeregelt" al samo da ne prelazi 250 radi njihovog nekog zakona medutim to je sasvim malo nesto i ja mislim to kad se prijebe onda on ide preko 250 al nemoze ici do 260 tako da je zanemarljivo i sitnica mala, (ovo se tice samo mog auta neznam na tvom kako je) I glupost je ovo radit ja sam se samo nasalio u predhodnom postu da skidam blokadu ;)

Zavirih ti malo u garazu,jel to ovaj 2.8,jesi li ga cuniro?


MTR je napisao(la):
BMW kad skine blokadu od 250 prelazi u WARP SPEED faktor 9,4 , gdje se svakih 1 km/h preko 250 racuna kao 10 km/h , znaci W=brzina x v= warp = preklapanje prostora i vremena kretanja , tj distancu od npr. Sarajevo-Zenica prelazi u vremenskom kontinuumu faktor 4 = 11,77 minuta .

Takodje u fizickom smislu , obavljanje prestizanja autobusa koji se krece relativnom brzinom kretanja od V=80 km/h sa nadolazecom brzinom od V=197,88 km/h stvara vozacu BMW-a osjecaj sukladan probijanju zvucnog zida gdje je V= 1,06 Maha ili 1299 km/h tj prelazi distancu od 361 metara u sekundi , gdje u finalnom obilasku objekta u kretanju kroz mozak vozaca BMW-a prolazi konstanta od preracunato 1 MegaWata struje koja dovodi do zakljucka da je od stvorenog podpritiska iza sebe stvorio crnu rupu u vremenskom kontinuumu koja je u pojedinim neoficijalnim testiranjima dovodila do urusavanja pratece strukture uz rub puta ( bankine , znakovi ogranicenja , psi , macke ) , znaci utvrdjeno je da niko ne krade znakove vec da vozaci BMW-a sa svojim crnim rupama dezintegrisu svu poznatu i nepoznatu materiju.
:lol: e sto me nasmija iza rucka pravo mi leze sad.

Zbog toga je u Njemackoj brzina ogranicena na 250 km/h , gdje samo Porsche ima dozvolu za No-Limit jer oni koriste drugu formulu v = w3c tj v = w10 / 3c , pa vi sad vidite

:D



:lol: e sto me nasmija iza rucka pravo mi leze sad.
 
Član
MTR je napisao(la):
BMW kad skine blokadu od 250 prelazi u WARP SPEED faktor 9,4 , gdje se svakih 1 km/h preko 250 racuna kao 10 km/h , znaci W=brzina x v= warp = preklapanje prostora i vremena kretanja , tj distancu od npr. Sarajevo-Zenica prelazi u vremenskom kontinuumu faktor 4 = 11,77 minuta .

Takodje u fizickom smislu , obavljanje prestizanja autobusa koji se krece relativnom brzinom kretanja od V=80 km/h sa nadolazecom brzinom od V=197,88 km/h stvara vozacu BMW-a osjecaj sukladan probijanju zvucnog zida gdje je V= 1,06 Maha ili 1299 km/h tj prelazi distancu od 361 metara u sekundi , gdje u finalnom obilasku objekta u kretanju kroz mozak vozaca BMW-a prolazi konstanta od preracunato 1 MegaWata struje koja dovodi do zakljucka da je od stvorenog podpritiska iza sebe stvorio crnu rupu u vremenskom kontinuumu koja je u pojedinim neoficijalnim testiranjima dovodila do urusavanja pratece strukture uz rub puta ( bankine , znakovi ogranicenja , psi , macke ) , znaci utvrdjeno je da niko ne krade znakove vec da vozaci BMW-a sa svojim crnim rupama dezintegrisu svu poznatu i nepoznatu materiju.

Zbog toga je u Njemackoj brzina ogranicena na 250 km/h , gdje samo Porsche ima dozvolu za No-Limit jer oni koriste drugu formulu v = w3c tj v = w10 / 3c , pa vi sad vidite

:D

Najgori od sve djece :lol:
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jao jao MTR, ti si apsolutni kralj, vrhunski si sročio ovaj novi aksiom iz kvantne fizike :cool: :lol:

evo šta je službeno aksiom:



-općenito, temeljno načelo čija se valjanost i istinitost prihvaća bez dokazivanja; praistina
-tvrdnja koja se bez dokazivanja prihvaća da je istinita
-polazna tvrdnja koja se drži neupitnom i iz koje se izvode teoremi


:D pa se sad ti misli...
 
Član
" prelazi u WARP SPEED faktor 9,4 ,"

" Sarajevo-Zenica prelazi u vremenskom kontinuumu faktor 4 = 11,77 minuta ."

"gdje u finalnom obilasku objekta u kretanju kroz mozak vozaca BMW-a prolazi konstanta od preracunato 1 MegaWata struje koja dovodi do zakljucka da je od stvorenog podpritiska iza sebe stvorio crnu rupu u vremenskom kontinuumu koja je u pojedinim neoficijalnim testiranjima dovodila do urusavanja pratece strukture uz rub puta ( bankine , znakovi ogranicenja , psi , macke ) , znaci utvrdjeno je da niko ne krade znakove vec da vozaci BMW-a sa svojim crnim rupama dezintegrisu svu poznatu i nepoznatu materiju".

:lol::lol::lol::lol: e jebo sve kralja cijeli dan se smijem.
 

MTR

Član
:lol: jbg , ono sto sam htjeo da kazem je da... i pored svih tema o sigurnosti saobracaja , udesima , kolizijama itd mi smo napravili temu u kojoj dokazujemo koliki nam je top speed sa SLIKOM , sto znaci da ce neki golobradi i neiskusni sa tek polozenom vozackom sjest u auto natjerat ga kolko' god moze i boga pitaj na kakvoj cesti i usput slikat mobitelom cime dovodi u opasnost i sebe i druge , plus naravno da nece bit sam u autu nego sa "rajom" koja ce to potvrdit ukoliko SD kartica ne primi sliku :D

a sad o kvantnoj fizici , mehanici i dalje .....

posebno su teski slucajeci onih sa slijedecim automobilima i pripadajucim oznakama na njima :

BMW serija 3 :

M-Paket - podize vrijednost za 50 % i brzinu za 40-50 km/h
M-Paket + volan od M-a , hohojj taj vozi bez ruku preko Vjetrenica 3-om nizbrdo , ovi dostizu 5-om brzinom sto neki nece u zivotu pa makar imali mjenjac sa 8 brzina , inace petom ide ladno 260 i jos nije u blokadi

Audi :

S4/S6 : buraz skloni se pojescu ti tu kantu od auta , vidi sto ga kod mene ruci ko vo , jes da je na rezervi al ko ga jebe jednom se zivi
Felge 18" sa A8 cine od Audija A4 cuda na cesti , inace kad ih stavis ne trebaju ti amortizeri , lezi ko daska i bez njih

Mercedes :

C180 sa oznakom AMG s pijace ide kolko pise i nema dalje , umjesto sijalica u gepeku je paketic suhog sira i komad ovcije stelje od prije dvi godine .

.......................

za sve je obavezan brandiran privjesak za kljuceve na kojem visi daljinski od Cobra alarma - lamperija style boja , jos ga rodjo hljopi od sto u kombinaciji sa nekom novijom Nokijom u nekom kaficu ,dok se ispozdravlja sa svima koje zna ko da je kafu i popio :D a djaba brate sto su gace usrane i sto je auto regano na nekom od uzih clanova porodice , on to kao nije htjeo da se zna da auto nije njegovo , et' zbog raje :lol::lol::lol::lol:
 
Top