Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
MTR je napisao(la):
Glavna rasprava o brzinama u BiH pocinje sa famoznim pitanjem :
KOLKO' JE GRAVIRANA ? Odgovor : DVJESTA'SESET JARANE , AL ZAKUCAM JE DOLE DO KRAJA , ZNACI IDE I PREKO
:D:D:D:D:D:D

i kad zavire u mazdu.. nema nikako kilometara, dakle = :icon_eek: a ja = :lol:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
idosa je napisao(la):
247 nemoze dalje da ga ebes, trebam skinut jbnu blokadu.... pa cu se javit opet :icon_smile:

Nemas ti nikakvu blokadu skidat,to je to.

Ima drug kako da nema, elektronski je on limitiran poznajem dva do sad sto su uradili al oni su u njemackoj. Al nemoze on vise od 260 ionako tako da nije nesto
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Onda bi moj bez blokade trebao ici 280,veci motor,veca snaga :icon_question: (inace Z ima pretjerano duge brzine


Ma kao sto reko on je kao sto SVABO kaze "V-Max elektronisch abgeregelt" al samo da ne prelazi 250 radi njihovog nekog zakona medutim to je sasvim malo nesto i ja mislim to kad se prijebe onda on ide preko 250 al nemoze ici do 260 tako da je zanemarljivo i sitnica mala, (ovo se tice samo mog auta neznam na tvom kako je) I glupost je ovo radit ja sam se samo nasalio u predhodnom postu da skidam blokadu ;)
 
Član
idosa je napisao(la):
RCat je napisao(la):

Bayrisches - Mnozina
Motor - Jednina
Werk - Jednina

:icon_exclaim:

e hebiga sad, ne ides rijec po rijec nego kompletnu rijec!
potpuno ispravno je: Bayerische Motoren Werke

B2T

ako ti je novo auto moguce da gubis garanciju, skidanjem blokade.
u De su svi sa blokadom
 
Član
RCat je napisao(la):
idosa je napisao(la):
RCat je napisao(la):

Bayrisches - Mnozina
Motor - Jednina
Werk - Jednina

:icon_exclaim:

e hebiga sad, ne ides rijec po rijec nego kompletnu rijec!
potpuno ispravno je: Bayerische Motoren Werke

B2T

ako ti je novo auto moguce da gubis garanciju, skidanjem blokade.
u De su svi sa blokadom

Ma mala je zeza bila za blokadu nepredstavlja mi to nista, ako sta onda turbo :)

eto i potpis sam po vasem udovoljio jer nisi jedina koja je to argumentirala.
 

MTR

Član
BMW kad skine blokadu od 250 prelazi u WARP SPEED faktor 9,4 , gdje se svakih 1 km/h preko 250 racuna kao 10 km/h , znaci W=brzina x v= warp = preklapanje prostora i vremena kretanja , tj distancu od npr. Sarajevo-Zenica prelazi u vremenskom kontinuumu faktor 4 = 11,77 minuta .

Takodje u fizickom smislu , obavljanje prestizanja autobusa koji se krece relativnom brzinom kretanja od V=80 km/h sa nadolazecom brzinom od V=197,88 km/h stvara vozacu BMW-a osjecaj sukladan probijanju zvucnog zida gdje je V= 1,06 Maha ili 1299 km/h tj prelazi distancu od 361 metara u sekundi , gdje u finalnom obilasku objekta u kretanju kroz mozak vozaca BMW-a prolazi konstanta od preracunato 1 MegaWata struje koja dovodi do zakljucka da je od stvorenog podpritiska iza sebe stvorio crnu rupu u vremenskom kontinuumu koja je u pojedinim neoficijalnim testiranjima dovodila do urusavanja pratece strukture uz rub puta ( bankine , znakovi ogranicenja , psi , macke ) , znaci utvrdjeno je da niko ne krade znakove vec da vozaci BMW-a sa svojim crnim rupama dezintegrisu svu poznatu i nepoznatu materiju.

Zbog toga je u Njemackoj brzina ogranicena na 250 km/h , gdje samo Porsche ima dozvolu za No-Limit jer oni koriste drugu formulu v = w3c tj v = w10 / 3c , pa vi sad vidite

:D
 
Član
MTR je napisao(la):
BMW kad skine blokadu od 250 prelazi u WARP SPEED faktor 9,4 , gdje se svakih 1 km/h preko 250 racuna kao 10 km/h , znaci W=brzina x v= warp = preklapanje prostora i vremena kretanja , tj distancu od npr. Sarajevo-Zenica prelazi u vremenskom kontinuumu faktor 4 = 11,77 minuta .

Takodje u fizickom smislu , obavljanje prestizanja autobusa koji se krece relativnom brzinom kretanja od V=80 km/h sa nadolazecom brzinom od V=197,88 km/h stvara vozacu BMW-a osjecaj sukladan probijanju zvucnog zida gdje je V= 1,06 Maha ili 1299 km/h tj prelazi distancu od 361 metara u sekundi , gdje u finalnom obilasku objekta u kretanju kroz mozak vozaca BMW-a prolazi konstanta od preracunato 1 MegaWata struje koja dovodi do zakljucka da je od stvorenog podpritiska iza sebe stvorio crnu rupu u vremenskom kontinuumu koja je u pojedinim neoficijalnim testiranjima dovodila do urusavanja pratece strukture uz rub puta ( bankine , znakovi ogranicenja , psi , macke ) , znaci utvrdjeno je da niko ne krade znakove vec da vozaci BMW-a sa svojim crnim rupama dezintegrisu svu poznatu i nepoznatu materiju.

Zbog toga je u Njemackoj brzina ogranicena na 250 km/h , gdje samo Porsche ima dozvolu za No-Limit jer oni koriste drugu formulu v = w3c tj v = w10 / 3c , pa vi sad vidite

:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Da Bog da pametan bio, hoćeš da umrem ovdje?!:lol:

Kralju.:cool:
 
Top