Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
GTI FAN je napisao(la):
Relevantan za temu je jedino gps a po satu tema bi se trebala zvati"Koliko vam laze sat" :icon_biggrin: a laze cak i preko 30kmh u nekih i i novih i starih auta na tvornickim gumama.Jos kada stavite tocak vece visine od tvornicke,col vece felge ili profil gume tada imate duzi prenos a zbog veceg tocka(jedan okretaj,duza putanja) sat pokaziva manje nego na normalnim gumama medjutim to nemora biti u stvarnosti manje.Zato kad stavis manje gume skratis prenos i sat pokazuje vise i brzine su krace pa imas osjecaj da je i auto puno brze iako nemora biti u stvarnosti.Jebena stvar ova fizika :icon_question:

ajde sad ga ti izfilozofiraš ...tema je kakva je.
Netko vozi auto koji ima sajllu na brzinomjeru koja ide i u osmicu..i sav je sretan kolko got da piše...dok netko vozi pilu koja ima preko gps-a mjerenu brzinu i njemu je "kako je"..tj relavantan podatak..

al opet i jedni i drugi vole se pohvalti kakvo got da je bilo očitanje. :icon_smile:

vidiš npr. meni sad puno manje laže brzinomjer na 205/50/17
neki dan išli malo na kratku dionicu raspuhat i po čukama je bilo 190 dok je gps pokazal 185 km/h...dalje nije bilo ceste za razvrtavat do kraja :lol:

imam i sliku na drugom moby-u :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
neki dan trebao voditi auto majstoru da ostavim i majka ce me pratiti sa svojom jettom da me vrati,uvijek filozofira rekoh ajd necu preko 80,konstantno drzao na 80,kad majka kasnije ronca sto gonis 100 sve vrijeme:lol:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
neki dan trebao voditi auto majstoru da ostavim i majka ce me pratiti sa svojom jettom da me vrati,uvijek filozofira rekoh ajd necu preko 80,konstantno drzao na 80,kad majka kasnije ronca sto gonis 100 sve vrijeme:lol:

sve mi je jasnije kako ti stari VW dizeli trose 5 litara na 100 km, kad ustvari predju 60 :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ja mislim da ste vi to sve sanjali :lol::lol::lol::lol:

Nisu, al' im sat debelo laže.:icon_biggrin:

Golf II, 1.8, 66kW, nisam ga mogao natući preko 180 nikako, a 30km sam držao gas u podu!;)

hakkler je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Relevantan za temu je jedino gps a po satu tema bi se trebala zvati"Koliko vam laze sat" :icon_biggrin: a laze cak i preko 30kmh u nekih i i novih i starih auta na tvornickim gumama.Jos kada stavite tocak vece visine od tvornicke,col vece felge ili profil gume tada imate duzi prenos a zbog veceg tocka(jedan okretaj,duza putanja) sat pokaziva manje nego na normalnim gumama medjutim to nemora biti u stvarnosti manje.Zato kad stavis manje gume skratis prenos i sat pokazuje vise i brzine su krace pa imas osjecaj da je i auto puno brze iako nemora biti u stvarnosti.Jebena stvar ova fizika :icon_question:

ajde sad ga ti izfilozofiraš ...tema je kakva je.
Netko vozi auto koji ima sajllu na brzinomjeru koja ide i u osmicu..i sav je sretan kolko got da piše...dok netko vozi pilu koja ima preko gps-a mjerenu brzinu i njemu je "kako je"..tj relavantan podatak..

al opet i jedni i drugi vole se pohvalti kakvo got da je bilo očitanje. :icon_smile:

vidiš npr. meni sad puno manje laže brzinomjer na 205/50/17
neki dan išli malo na kratku dionicu raspuhat i po čukama je bilo 190 dok je gps pokazal 185 km/h...dalje nije bilo ceste za razvrtavat do kraja :lol:

imam i sliku na drugom moby-u :icon_biggrin:

Ne pametuj;) .Stvarna brzina je stvarnost a to sto meni sat u golfu moze pokazati 300 a men drago je druga stvar.Alfa 147 105 npr pokazuje 220 i ponosni vlasnik moze misliti da ide toliko,stvarnost je malo preko 180.Gps je stvarnost a to sto tebi pokazuje sat je nevazno.Moze ti pokazati i 400 a tebi drago i onda se samo prospes negdje.

Dodje lik i tvrdi mi da njegova Calibra 115ks ide 240kmh,:) kako da ne,ali sat pokazuje jbga.Nemozes uvjeriti covjeka.
 

MTR

Član
Glavna rasprava o brzinama u BiH pocinje sa famoznim pitanjem :
KOLKO' JE GRAVIRANA ? Odgovor : DVJESTA'SESET JARANE , AL ZAKUCAM JE DOLE DO KRAJA , ZNACI IDE I PREKO
:D:D:D:D:D:D
 
Član
247 nemoze dalje da ga ebes, trebam skinut jbnu blokadu.... pa cu se javit opet :icon_smile:
 
Član
MTR je napisao(la):
idosa je napisao(la):
247 nemoze dalje da ga ebes, trebam skinut jbnu blokadu.... pa cu se javit opet :icon_smile:

dje nadje ovih 7 :D


Imam precizno oko :lol: ... brosura kaze da mu je limit 247, kad sam isao u beograd razvuko sam ga bas da vidim i tu je to negdje 247 nece da poravni na 250 pokusao sam se malo cucat u kolima nece pa nece :D
 
Član
idosa je napisao(la):
MTR je napisao(la):
idosa je napisao(la):
247 nemoze dalje da ga ebes, trebam skinut jbnu blokadu.... pa cu se javit opet :icon_smile:

dje nadje ovih 7 :D


Imam precizno oko :lol: ... brosura kaze da mu je limit 247, kad sam isao u beograd razvuko sam ga bas da vidim i tu je to negdje 247 nece da poravni na 250 pokusao sam se malo cucat u kolima nece pa nece :D
Mozda si isao uz vjetar,bura,jugo sta ja znam:lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
idosa je napisao(la):
MTR je napisao(la):
idosa je napisao(la):
247 nemoze dalje da ga ebes, trebam skinut jbnu blokadu.... pa cu se javit opet :icon_smile:

dje nadje ovih 7 :D


Imam precizno oko :lol: ... brosura kaze da mu je limit 247, kad sam isao u beograd razvuko sam ga bas da vidim i tu je to negdje 247 nece da poravni na 250 pokusao sam se malo cucat u kolima nece pa nece :D
Mozda si isao uz vjetar,bura,jugo sta ja znam:lol:

Vidis valja i to uzeti u obzir :lol:
 
Top