KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zlajaaa je napisao(la):
ja samoo znam da mene 100km dođe 7KM:D

karta busa Srebrenik-Tuzla 3KM povratna 6KM i napravis oko 75km :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a Emira kosta 7KM 100km :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
ja samoo znam da mene 100km dođe 7KM:D

karta busa Srebrenik-Tuzla 3KM povratna 6KM i napravis oko 75km :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a Emira kosta 7KM 100km :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
sve zavisi šta sipaš u auto...znaš već:D:lol::lol::cool:
 
Član
Astra G 1.6 8v otvorena 6l, gradska lagane voznje 8, gasanja oko 10l... al koga briga kad ideeee, naspi cenera i pichi dok ne zatrza:cool:

Al vas ima serete ko konji, mame mi:icon_mad:
Pa napisi fino koliko ti auto trosi, nemojte mi ciganluka, nismo sverceri, niti je ovo autopijaca:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Vidim kila postova o autima koja imaju 120 konja a trose ko eto 4,5l gradske, pa to ni hibrid ne moze ljudi boziji.

Imam ja komsiju takvog. momak tek polozio i kune se da mu golf 2 1.6td trosi manje od 4l kako god vozio... pa nemojte mi i vi bombe ovda bacat:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

emi

Član
bravo 1.8 83kw po gradu 10-12 normalnije voznje, otvorena 7-8. Ako je teza noga moze i vise :icon_smile:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Renault 5 1,6 diesel - Grad 5,5 max otvoreno 4,5 max (godisnji prosjek na nekih cca. 30 000 KM )

roki je najžešći! od čega je motor:icon_question: al d most imporend je da je diZl! je li TDI heh
 
Član
ITALY je napisao(la):
Astra G 1.6 8v otvorena 6l, gradska lagane voznje 8, gasanja oko 10l... al koga briga kad ideeee, naspi cenera i pichi dok ne zatrza:cool:

Al vas ima serete ko konji, mame mi:icon_mad:
Pa napisi fino koliko ti auto trosi, nemojte mi ciganluka, nismo sverceri, niti je ovo autopijaca:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Vidim kila postova o autima koja imaju 120 konja a trose ko eto 4,5l gradske, pa to ni hibrid ne moze ljudi boziji.

Imam ja komsiju takvog. momak tek polozio i kune se da mu golf 2 1.6td trosi manje od 4l kako god vozio... pa nemojte mi i vi bombe ovda bacat:icon_mad::icon_mad::icon_mad:



to je hibridni golf 2:lol::lol:ispod 4 litra:lol:pa vise zippov upaljac trosi:lol::lol::lol:
 
Član
2,5TDI 120kw (motor 2004.g. bio onaj sa 180ks u A6) , max što sam vidio pri kickdownu 51 L, al trenutno...

dok je prosjek oko 11-12l jer ga više vozam po gradu, a otvoreno (uz drzanje brzine i lagano ubrzanje, tj neka normalna voznja) 6-8l a po gradu preko 10-25l
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top