KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

KOLIKO TROSI VASA MASINA (NIJE ZA VES)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ima ovdje i bombusa :D
eh ovako recimo da krenem od A6 2.5TDI on mi je trosio bruku... lafo dizel al on nema sanse da ispod 10 trosi da ga j*es
audi allroad 2.7T (bi-turbo) to je od 15 pa na dalje hoce po gradu i preko 20.....
sad imam golf 5 2.5 njegova prosjecna potrosnja je 10 litara vjerovali li ne... a kako vidite ne lazem po onom gore navedenom
A4 1.8T quattro... to auto potrosi bruku ne mozes ga nalit
isto tako i passat 1.8T sto sad imam tiptronic 125kW i on bruku potrosi ... od oba ova turbaka manje mi je X5 3.0i trosio i to puno ;)
 
@allroad jel DSG mjenjac kod tog Golfa?
Kod mene je S80 2.5D, po gradu ne uzima preko 8-9, na otvorenom od 4-7 litara, zavisi kako se vozi...
 
Super Moderator
olensoner je napisao(la):
@allroad jel DSG mjenjac kod tog Golfa?
Kod mene je S80 2.5D, po gradu ne uzima preko 8-9, na otvorenom od 4-7 litara, zavisi kako se vozi...

nije DSG tiptronic je onaj njihov noviji 6 brzina, 2008 je godiste golf
dosta brze salta ovaj sad od onog prije nije puno losiji od DSG-a vjeruj
ma po gradu po kompu trosi mozda 12.5 ne lazem druze vjeruj nije uopste velik potrosac moze se i ispod 10 spustit
recimo onaj 1.8T gore kako sam napiso to je potrosac ubi boze a ovaj 2.5 em bolje ide em je laksi za odrzavat a i manje trosi
 
Moja matematika, papir i olovka mi govore da u mene Golf 2 1.6 benzin 55 KW ne trosi vise od 8 litara gradske voznje, to sam uzeo racunati zadnjih 5 mjeseci i potrosnja cisto gradska voznja, nigdje na otvoreno nisam isao je varirala od 7.6-8 lit na 100 km! Sad ce sigurno poceti komentari da lazem sebe, da ne znam racunat il' mi ne valja kilometar sajla hahaha! To je neka normalna voznja po gradu i kroz guzve i inace tako se krece potrosnja, kad sam ga gasao par put nisam ni htjeo racunati jer znam da se ne isplati ni znati potrosnju hehe!
 
almir_gr je napisao(la):
Moja matematika, papir i olovka mi govore da u mene Golf 2 1.6 benzin 55 KW ne trosi vise od 8 litara gradske voznje, to sam uzeo racunati zadnjih 5 mjeseci i potrosnja cisto gradska voznja, nigdje na otvoreno nisam isao je varirala od 7.6-8 lit na 100 km! Sad ce sigurno poceti komentari da lazem sebe, da ne znam racunat il' mi ne valja kilometar sajla hahaha! To je neka normalna voznja po gradu i kroz guzve i inace tako se krece potrosnja, kad sam ga gasao par put nisam ni htjeo racunati jer znam da se ne isplati ni znati potrosnju hehe!
Ne kazem da nije slucaj, posto si vjerovatno vidio moj komentar! Ali eto u mene ne ide ispod 10...Ali ne vozimo svi isto, ja mogu spustit do 9 ali ispod toga nebih znao voziti! Uostalom u mene je 1,8 karburator(u urednom stanju)..Kod tebe je mozda injection..Nebitno ali moguce je...Ali slozices se da je rjetkost...Jer ipak je to starija benzinjara, a jos kod nas je benzin "jako" kvalitetan...
 
Član
golf 4 150kw gradska 14-20l
otvorena od 10 12, kad je mama suvozac onda 8.5 to sam samo jednom vidio
autoput 160-220 prosjek 11.5
 
Član
A6 V6 2.8 12V oko 200hp gradske normalne vožnje 12.4-12.8 moje oko 14...što stariji pada potrošnja:icon_biggrin:
Otvorena oko 11 normalne vožnje...
Auto put od 11 do 20 zavisi tko se vozi samnom. :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top