Koliko ste do sada dali na kazne???

Koliko ste do sada dali na kazne???

U ove malo jace od 4 godine vozacke oko hm 400-500 km placenih i evo sad imam oko 120 neplacenih. Najveca mi je za sudar, kazna 250 km, 2 kaznena boda i mjesec vozacke koji cekam vec godinu dana, stvarno ne znam kako cu taj mjesec pregurat :/
 
Početnik
140 km kazne za 5 godina...jedna za radar, 30 km, folije 40 km, voznja poslije 23h - 70 km...

Najgora murija do sad koju sam sreo je iz Olova i Kladnja...pogan zesca..
U Republici Srpskoj najbolje prolazio sa murijom, da li su takvi ili sam imao srece, ne znam, al jako prijatni ljudi..
 
2 godine vozackog iskustva
2 meseca zabrane imao -(2 dan vozacke ogranicenje 50 ja prosao 155km pored patrole i stignu me nakon 2km i snime na 80 )
saldo oko 600 kmica :D
200 neplacenih
ah taj dizel :D
 
erol_brcak je napisao(la):
U ove malo jace od 4 godine vozacke oko hm 400-500 km placenih i evo sad imam oko 120 neplacenih. Najveca mi je za sudar, kazna 250 km, 2 kaznena boda i mjesec vozacke koji cekam vec godinu dana, stvarno ne znam kako cu taj mjesec pregurat :/

cim prvi snijeg, predaj vozacku..najbolje tad. ja sam imao srece...udarao sam fine ljude, svima drazi novac od policije :D
 
Death_beat je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
U ove malo jace od 4 godine vozacke oko hm 400-500 km placenih i evo sad imam oko 120 neplacenih. Najveca mi je za sudar, kazna 250 km, 2 kaznena boda i mjesec vozacke koji cekam vec godinu dana, stvarno ne znam kako cu taj mjesec pregurat :/

cim prvi snijeg, predaj vozacku..najbolje tad. ja sam imao srece...udarao sam fine ljude, svima drazi novac od policije :D

Vidis nije ti ni ta nepametna :icon_biggrin: mozda i uradim tako, ioanko se ne radujem vozanju po snijegu ove godine, Honda je, staro auto, ne voli snijeg, vodu i vlagu, necu na gorivo trosit, ustedit ce se para za dijelove nove, hmm, razmislit cu, al ko ce brate mjesec dana bez volana :icon_sad:
 
Član
Dal sam najcrnji ili ne u glavnom me stid.
Nisam im dao marke do sad ali kad sam provjerio u mup-u bilo 1350KM, oci su mi stale...
U vecini slucajeva nisam bio kriv, imam 10 kazni za voznju iza 23h, mamu li im njihovu, radim i kad se vracam sa posla on meni kaznu, pa reko da li sam ja to za vas radio momci veceras... rekao sam sebi da im nikad necu dati marku mamu im lesinarsku, sve dok ne moradnem.
Za neke je ves proslo 4-5 godina od zadnjeg upozorenja, pa se nadam da ce zastariti.
Ovako belaj, prvu platu cu morati dati drzavi....
 
Član
darko13 je napisao(la):
Jednom 160 jednom 110 i možda davput 20km ali mi nisu dali račun :D za 7 godina vožnje

Da dodam na ovo i 50km neka fantomska kazna koju navodno nisam platio a našli mi danas kad sam prepisivao auto na sebe...niti mi je šta došlo kući poštom niti sam prošao kraj policije da nisam stao a i da jesam nije auto na meni nije mogla ići na moje ime...
 
Član
jedna za parking i to je to :D
a nikad za P me nisu pisali, samo kulturno kad me zaustave i oproste mi :lol:
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Dal sam najcrnji ili ne u glavnom me stid.
Nisam im dao marke do sad ali kad sam provjerio u mup-u bilo 1350KM, oci su mi stale...
U vecini slucajeva nisam bio kriv, imam 10 kazni za voznju iza 23h, mamu li im njihovu, radim i kad se vracam sa posla on meni kaznu, pa reko da li sam ja to za vas radio momci veceras... rekao sam sebi da im nikad necu dati marku mamu im lesinarsku, sve dok ne moradnem.
Za neke je ves proslo 4-5 godina od zadnjeg upozorenja, pa se nadam da ce zastariti.
Ovako belaj, prvu platu cu morati dati drzavi....

mozes se samo nadati ;)

sto se tice mojih kazni, samo jedna za 3 i po god voznje, vrijedna 100KM + mjesec zabrane (preticanje preko pune)...
 
djogi86 je napisao(la):
Dal sam najcrnji ili ne u glavnom me stid.
Nisam im dao marke do sad ali kad sam provjerio u mup-u bilo 1350KM, oci su mi stale...
U vecini slucajeva nisam bio kriv, imam 10 kazni za voznju iza 23h, mamu li im njihovu, radim i kad se vracam sa posla on meni kaznu, pa reko da li sam ja to za vas radio momci veceras... rekao sam sebi da im nikad necu dati marku mamu im lesinarsku, sve dok ne moradnem.
Za neke je ves proslo 4-5 godina od zadnjeg upozorenja, pa se nadam da ce zastariti.
Ovako belaj, prvu platu cu morati dati drzavi....



Nisam znao da si toliko problematican

A evo da i ja kazem do sada za 7godina koliko imam vozacku i aktivno vozim platio sam 2* 40 km za parking na nedozvoljeno mjesto i to je to
 
Top