Koliko ste do sada dali na kazne???

Koliko ste do sada dali na kazne???

Legend
cudi me da nema onih bombardera sa 10milja km + kazni haha

Sramota me napisati, ali oko 200 placenih i oko 6-700 ne placenih, koje cu platit do 2012 jer do tada moram zamjenit vozacku :D

Ugl od ovog je 100 za brzinu, sve ostalo su folije,preticanje na punoj x2,vrijedjanje drota,pojas, i tako te gluposti..
 
Ja sam se naplacao kazni...ali naj zesca je bila kada sam se ganjao sa presretacem,put prema Brci...(ogranicenje 60 a ja frajer 168km/h).Oduzeli vozacku,platio minimalnu kaznu (180 KM . i to sredio preko rodjaka) i njima jos dao 50 na pice!
Pa onda kod "Jatine baze" preticao na onom prosirenju 40 KM...pa 3,4 kazne,voznja poslije 23h,pa 4-5 pojas,2 puta svjetla 30-40 KM ne sjecam se i samo jednom pojas!:-D
Znaci ukupno za "karijeru" od 5-6 g oko 700 KM...mada ne brojim ono "na kafu" po 10-20 KM!:-D
 
Član
za 8 god.kak imam vozacku platio 40 km svjetla, 50 castio za brzinu( preko 31 km/h) 2x10 km isto castio za brzinu, 20 km castio za preticanje na punoj i to je to 130 km svega do sad ;)
 
Član
nesmijem ni početi brojati čašćenja!!!

al hajd dobro je, zadovoljan ja, zadovoljni oni, na kraju svi sretni i zadovoljni !!! :D
 
Član
ne vozim dugo, godinu i 7 mjeseci, a nisu pisali jos :icon_smile: mada jesu htjeli milion puta, naravno u pocetku za p,(nosio ga nazad napisanog rukom i lafo istrosen selotejp bilo samo oboreno na polici), pa kaze gdje p, a ja ukrao mi cigan ili otpalo od kise, pa dosadilo mi se stalno naduravat.... a da im dajem radi slova 40 mara, nema sanse, zato je nazad uvijek, jest "umanjeno" al sta cu mu....

onda nekoliko ubjedivanja lafo prolazak kroz crveno, na semaforima gdje jednu stranu kasnije "zatvara"... hoce ljudi na kafu :lol: nekoliko puta dao cvaju radi uglavnom na mjestima gdje ogranicenje 60, ja 80-tak... a uvijek imam sokica u autu, da pocastim ljude, da ne gnjave puno, ispricas se kulturno, das im sokic i vozi :D :123:
 

IGY

Član
bas sam sad pred registraciju racunao, ove godine 3 kazne po 30 km, dvije radar-pisali svijetla i jedna folije
a predhodnih godina tj za ovih 7 i kusur godina koliko vozim oko 2000km , cascenja drotova ne racunam, najveca mi je bila 500km okruglo radar + 2.8 alkohola u krvi sramota me to sad reci ali bio sam mlad i lud kad se to desilo :D
 
Za 4 godine koliko vozim platio sam jednom kaznu od 40KM nisam imao slovo P
Jednom sam platio 50KM zbog udesa, cura me udarila i pobjegla sa mjesta nesrece i ja budala za njom umjesto da ostanem na mjestu..
Jednom su me zaustavili poslije 23h al sam vozio sa upaljenim maglenkama i kazna 50KM i ja potpisem sudski i dobijem samo 20KM troskova suda a ostatak obrisan...

To je to zasad
 
Član
Sa autom za 2god 80km i sve su placene, jednom kamera najminimalnija kazna 50km, drugi put, vozio duplo iznad ogranicenja, nisam bio svezan, iza 23h, nisam imao P ugl moljakanje (neeemoj oduzimat ja sam student hahah i slicne gluposti) napise mi 30km samo pojas :D Imam 500km neplacenih sa motorm, jedan dan 150km, drugi dan 350km. Moram izmiriti dugove do 2018 :D
 
Član
Voznja poslje 11=100km i to od istog policajca.Poslje sam bio pametniji pa izadjem vidim imal ga pjehe pa nastavim voznju.
A imao sam crvene pozicije pa me poznavao a nisam htjeo skinuti.prekoracenje brzine 12,13km/h 40,50km.
Sletanje s vozilom =minimalna kazna 100km nisam bio kriv i desilo se u 12 sati u dani ni kapi alkohola,.3-5metara provalija jedva izasao uz glog se penjao:D:lol:. Auto totalka i razbijo zastitnu ogradu(bio vezan)hvala bogu.
I jedna jako smijesna kazna bar meni 50km.Al necu o njoj:cool:
U 3 godine=200km+ne vise od 50kmna kave.
P.s voli policija i cokoladice a jedne sam i rakijom castio ima i onih dobrih a i onih manje dobrih:icon_smile:
 
Član
Za ovih sillnih godina ja mislim da nije puno,uzimajući u obzir količinu predjenih kilometara...jamislim da trenutno imam oko 200 koje čekaju,u ukupno za 12 godina 3-4 puta više.Ja zadovoljan:)
 
Član
Hmm za ove 3-4 god oko 150 Km al u to spada da sam morao covjeku u januaru mjesecu da zidam stub od ograde to neznam koliko bi dobio kaznu heheh " SAV NAROD NAPOLJE A JA ZIDAM STUB" koje sam ja srece
 
Član
Za 4 godine parking 40km, i to bezze, nikad ne pisu tu, zalete se jednu noc u godinu dana, i hebiga ja imao tu srecu da tu noc budem parkiran i eto je, te nedavno mi izleti djete pred auto, sreca jedva se kretao sa vozilom, i tako tu dobijem 50km kazne.
 
Top