Koliko ste do sada dali na kazne???

Koliko ste do sada dali na kazne???

Hajd evo jedna simpa tema, nisam vidio da ima slicna.

Naime, koliko ste do sada dali kinte na kazne, ako uopste i znate :icon_biggrin:



Evo da krenem od sebe, nisam nesto puno prekrsaja pravio, ali me najvise ukopala jedna kazna za koju je MUP kriv ali djaba, ja sam morao platiti 250KM sa sudskim troskovima, iako su me oni poslali na sud, ali djaba....

Sve ukupno do sada (za 6g aktivne voznje) sam uspio nabrati i platiti 485KM, i cekam jos jednu kaznicu od radar kamere cirka 50KM, tako da sam do sada ukupno 535KM se izuo za kazne....

Ovo znam jer sam sve svoje kazne, naloge i ostalo redovno skupljao :D

29112010008.jpg
 
Član
oko 300 KM sam platio...sve s starim autom...onim krsom golfom...
s novim nemam kazni :)
 
Član
Za 6 godina koliko imam dozvolu i malo više od 6 što sam vozio bez nje:

0

Nadam se da će tako i ostati.;)
 
Hm. . posle 11 - 50KM, pojas - 30KM, radar 20ojra, opet radar 7 ojra(castio:)), pojas 10ojra, nekih 150 maraka sve ukupno za 3 godine! :);)
 
Član
zen prije svega svaka cast za temu,mislim da je extra i zanimljiva;),ja sam dosad za ovih5-6godina voznje imao lude srece s kaznama,sve kad sracunam dao sam negdje cca 100-150km max:icon_biggrin:(racunajuci i ono na kahvu:D),prva kazna je bila za lance 40km(koju sam zaradio dan poslje datuma kad su neophodni u opremi:icon_cry:),pa za svjetla30km(hebavo me prekidac za duga-kratka,tako da su se u voznji gasila i ebi ga drot nije htjeo slusat a ja iz inata nisam dao na kafu:icon_mad:)....ostalo na kahvu nekoliko puta,ne zbog toga sto sam morao platit kaznu,nego cisto onako nek ljudi popiju kahvu(nisu svi drotovi olos,ima i dobrih ljudi koji od tog posla hrani porodicu i koji imaju fin pristup kad te zaustave,e takvima uvjek mogu halalit bar cenera,zato ti drugi put kad te zaustavi samo pozdravi i picis dalje:D)......a zlatno provjereno pravilo za izbjegavanje kazni,imati fin pristup kad vas zaustavi(dobar dan-vece,kako ste vi imal umora kod vas itd.....malo mu se ulizes:D),onda imati svu opremu,ali ono bas sve(ako ipak naletis na nekog kretena da te ne moze hebavat),i postovati propise,tako da nema zime za kazne:D:cool:
 
Član
za 2 godine koliko imam vozacku jednom zbog toga sto nisam imao prsluk 40 KM al se sredilo a sat poslije toga zaustave me opet (jaran kroz siber izlazio i vide ga )kaze ovo ti je oko 200 KM kazne i na kraju mi pisali pojas 30 KM otisao i platio
 
nikakvih kazni nisam platio, za ovo 4 godine kako vozim. osim sto sam placao ljudima da ne zovu policiju, kad skrivim sudar :D
 
bogme ja sam za sada najcrnji, ili ovi sto imaju vise se i ne javljaju, hahahahahhahaha

drug od buraza mi je zato legenda, za 2g voznje ima oko 2500KM kazne, i to neplacene, hehehehe

jbg ja sam non stop na otvorenom putu, najvise radi brzine sam dobijao kazni, i ova od 250KM greskom sto sam morao platiti, to me ucrnilo, ostalo nije lose...

ali brzina mi je mana, cak su mi htjeli oduzeti vozacku istog dana kad sam je dobio, podigao u 15h, u 17:30h hoce da oduzmu, ogranicenje 60, lola 120.......
 
Član
Joj gde mene nadjoste za ovu temu :) Do sada oko 350e za 5 god, a ako ne budem izbegao kaznu za ono sranje sto sam imao to je jos 1500e:icon_rolleyes:
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ali brzina mi je mana, cak su mi htjeli oduzeti vozacku istog dana kad sam je dobio, podigao u 15h, u 17:30h hoce da oduzmu, ogranicenje 60, lola 120.......





hahahahhahah oplakah,kralj si svega mi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ja sam u dvije godine platio 180 KM kazni, cascenje necu ni racunati bezzee.. Voio jedno vrijeme nisam imao polozeno, tako da cascenje necu ni racunati...

Prva kazna, kupio auto, odmah dobijem kaznu sto nemam opreme, nije dosla u autu, jbg-a peh..

Druga kazna, eto prije dva mjeseca pisao mi tip da nemam slova P, a nisam svoje auto vozio, a evo za koji dan punim tacno dvije godine hahah...

I da ona najgora, skrivio udes, mada zakacio covjeka malo, on htio vazda para, i na kraju ispalo da sam platio puno manju kaznu nego da se pravim sa njim, dobio 70 KM kazne i 30 KM sudskih troskova, da ne spominjem koliko je taj htio para, a samo mu karambolka spala u lijevom kraju, u mene fleka od boje ostala...

Mada da su mi pisali svaki prekrsaj, ko zna koliko bi do sada platio, vec kultura sa njima, upoznas se sa ljudima, i sitnice ti oprastaju, divljanje, i voznja u pijanom stanju nikako, kad se pije pjesobus, divljanje davno batalio haha....
 
strujaze je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ali brzina mi je mana, cak su mi htjeli oduzeti vozacku istog dana kad sam je dobio, podigao u 15h, u 17:30h hoce da oduzmu, ogranicenje 60, lola 120.......





hahahahhahah oplakah,kralj si svega mi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nije to nista, u CG su me ganjali (a nisam ni znao da ganjaju) oko 30km, uglavnom snimili me u nekom cosku kako zalazim na pravcu od 2km pri brzini od 156km/h, ganjali 30km i tek kad sam usao u naseljeno mjesto zaustavili, kaze hoces da poginemo ganjajuci te, znas li ti koliko je ogranicenje, ne mozemo te stici, ja mrtav hladan zar kod vas ima ogranicenja :lol::lol::lol:

ti sto su me ganjali su tipa kobri po hr, ali srecom sam prosao bez ikakve kazne :icon_biggrin:

pita me pa kako tako vozis, ja rekoh, e da mi je to tvoje auto kako bih tek onda vozio....
 
Član
u nesto malo manje od 4 godine voznje neznam tacno koliko ispod hiljade nije sigurno, cirka izmedju 1000-1500 maraka, od toga na parkiranje u zabrani otpada bar 50% :)
 
Top