Koji motor u golf mk2 VR6_ABF_G60

Koji motor u golf mk2 VR6_ABF_G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SL7

Član
Raja sta mislite koji motor da ubacim u golfa 2 na raspolaganju su tri motora .
VR6 2.8 motor mjenjac pumpe procesor struja i sitnice....500 km bez ugradnje..
ABF 2.0 instalacija pumpe oko 800 km bez ugradnje i trci meni najdrazi
G60 iz pasata generalno sredjen motor,:smajli39:G punjac dobar nije otvaran, oko 1000 km
sa svim potrebnim.
na to sve ide sequent plin jbg posao kuca grad
:smajli23:
 
Član
VR je dosta tezak i kazu da s duja sa VRom i pri malo brzem ulasku u zavoj(ako ti je to vazno) ponasa katastrofalno.Mislim da je VR i znatno veci potrosac.Stari su to motori pa uzmi onaj za koji mislis da je u najboljm stanju,mislim da se ABF pokazao naj kvalitetniji i trajniji.
 
Član
G60 jok, jer ako ti se saspe G ladder sluzbeno si i najebo, VR je problematican sa strujom i previse je tezak ko smrt iako daje najlijepsi zvuk, ali ABF je pun pogododak ;)
 
Član
ABF definitivno.. imas na forumu u projektima mislim kako je clan esso_sa sastavio ABF turbo za male pare ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
G60 jok, jer ako ti se saspe G ladder sluzbeno si i najebo, VR je problematican sa strujom i previse je tezak ko smrt iako daje najlijepsi zvuk, ali ABF je pun pogododak ;)

Sasut ce ti se ako si cuner (kao sto ih vecina i jeste)
Ako ODZAVAS AUTO, nemas nikakvih problema sa laderom


Mrva je napisao(la):
ABF definitivno.. imas na forumu u projektima mislim kako je clan esso_sa sastavio ABF turbo za male pare ;)

Cuj za male pare :lol:
 
Član
ABF u svakom slucaju. Najmanje od pomenutih trosi, a ide ko nebo, plus i jos ako budes htio jos snage, nece ti biti problem za izvuci.

VR6 je kako neko rece, poprilicno tezak za dvicu, odnosno za voznju po krivinama. Treba se tu dosta odraditi na podvozju da se sredi i da se ublaze problemi.
 
Član
Napisao si da je g60 generalno sredjen tako da bi moj izbor bio on a razlike 200km izmedju abf-a i njega ;)
 
Član
ja bi g60 jer je rijedak kod nas a lijepo je vidjeti duju g60 jos koliko se sjecam tvoja duja je jako lijepo sredjena, druga opcija bi mi bila abf a zadnja vr6
 
abf ti je zlatna sredina,, vr ima zvuk perverzan, ali ce te ubiti potrosnja,,
g60 po meni je previse star motor,, i svi se zale na te remenice g ladera i sl,,
tako da njega ne bih ubacivao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top