Koje gume kupiti

Koje gume kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GY Ultra grip 7 ako hoćeš dobru zimsku gumu,nije pretjerano skupa,a po zimi se pokazala kao jako dobra,iz iskustva.
isto tako i Yokohama AVS Winter ( prošlu zimu sa njima prešao oko 10kkm) i prezadovoljan,od same vožnje po suhom,isto tako i po snjegu,i na mokrom kolniku u zimskom periodu.
 
Član
Kupio ja Fulda M+S i prezadovoljan sam i udobnoscu, i prijanjanjem na podlogu i lakocom upravljivosti...sve je bomba :D

Moguce da cu nekad u proljece kupiti i ljetne, a ove presaltati na celicne felge i to je to :)

pa kud koji mili moji....

a nakon ove sezone, reci cu ja vama sta je bilo sa fuldama, kako su izdrzale snijegove i ostale napore :)
 
Super Moderator
sad sam tek vidio temu i vidim na pocetku teme da si se dvoumio izmedju te tri gume...
da sam prije vidio dao bi glas za Fulda :D
nek su sa srecom :D
 
Član
koristim vec 2 godine goodyear ultra grip ,mislim da nema bolje gume od nje,imam ih na astri g i vectri c ,auto je nenormalno stabilno,fenomenalno koci,ali su puno skuplje od tih sto si naveo.. ja bi od tih savu
 
Član
ja sam prosle godine pred zimu kupio neke fulda zimske extra gume,a prije toga sam koristio goodyear ultragrip i odlicne su gume.
a kupovo sam u volanu,tu imas zimskih guma tovar :)
 
Član
ja sam cuo da su pravo dobre. gdje ih ima uzet??
prica mi jaran, njegov buraz uzimo negdje kod breze. meni to daleko...
i koja je to velicina sto si ti uzimo??
 
Član
i najbolja gumA ako je stara a pod time mislim ako je dugo stojala negdje je zlo... ljudi gledajte dot proizvodnje to je najbitnije da je svijeza...
 
Član
1000 komentara nekakvih a nista konkretno :) recite mi guma 195/60/r 15 KOJA GUMA I KOLIKO PARA mogla bi i 195/55 ma tako nesto samo dajte cijene pls pozz.
 
Član
Fulda montero 2,
195/65/15 115 Km komad ,kad se krene prema kobiljoj glavi vulkanizer sa lijeve strane.

Hankook W440
195/65/15 oko 100 marki komad, ima ih u buca potoku iza zraka sa desne strane, auto servis neki, ima reklama hankook

I jedne i druge su se meni pokazale odlicnim.
 
Član
960 maraka 4 gume 205 55 16 eto ti cijene to je bilo prosle godine,a te 13ske i 14ke su po 100 150 mozda neam pojma
znam kad sam prije 2 godine kupovo 185 65 14 cini mi se za fabiju,nisam siguran koja velicina,znam da su 550 maraka bile 4 goodyear ug7
 
ja uzeo Sava m+s 195/65/R15 made in slovenia..:icon_smile:

placene 420km
mislim da ce biti dobre..sta vi kazete?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top