Kobna voznja u centru Sarajeva

Kobna voznja u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
sine su za tramvaje ne za auta :cool:

Bravo IGY, neki bi trebali izgleda ponovo izaci na vozacki ispit...

heheh znas sta mi je smjesno, lik se zabije u betonske saksije pijan ko ćuskija i šine budu krive sto je vozio stoju po njima, ponjele ga jbg hehehe šine će platiti kaznu nema veze, aaaa i šine su pravo lose za voziti kada su losi vremenski uslovi hehehehe, i znas sta jos pri tome pokupi 5-6 pjesaka, al kaze sta ima veze lakse su ozljeđeni, pa onda ga ne valja tući jer je bljed i pijan ko guzica, ne valja tući al valja lomiti, brutalno i nemilosrdno da se dobro sjeća...
stvarno se pravo ismijem nekim komentarima ovdje drama prava...
 
extra mozgovi nema sta i ja se ismijam svakakvim glupostima al et nebitno necu dublje djevojka je pojasnila najbolje bilo proslo ne ponovilo se idemo dalje :123::123::123::123::123::123:
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
To stoji sve al u ovom slucaju mozda ga jeste povukao vise adrenalin jer je popio al tu je bilo jos stvari kao sto sam rekao ŠINE koje znaci postoje i po kojima svak svakodnevno vozi jer vidim nekim je to nepoznat pojam i uzasno auto baca po njima to znate vecina sigurno i to se sve spojilo u lose vrijeme na losem mjestu i to se desilo kao sto smo rekli ne ponovilo se nikome , a momak je izasao iz auta znaci blijed , izgubljen totalno i covjeka u tom stanju udariti ili nesto slicno mislim da je glupo

ovako prijatelju
znaci prvo.. pretjeran alkohol i volan ne ide
drugo.. da on nije udario tu gdje je udario, mozda bi ubio tebe ili nekog tvog vec na sljedecem skretanju (razmisli malo o tome, samo da je zgazio nekog tvog bliznjeg bil tad govorio sine su krive ?)

pusti se tih prica, razmisljaj realno i sam reci da je debil sto je uopste vozio pjan,vozio po sinama, i vozio tako kretenski kako jeste
tog momka sam vidjao 123213 puta po gradu kako divlja, i vrijeme je bilo da zavrsi to svoje, volim prije da je udario tu, nego mene dok prelazim ulicu ili u autu..
 
Početnik
mali milion puta sam slagiran al bukvalno vozio... al zato nepredjes 40 nigdje i miran dodjes kuci nemislis hoces sebe ili nekog drugog udesiti... u takvom stanju od jablanice do sarajeva mi je trebalo 2 sata na praznoj cesti :)

a sto se tiche ovog lika, sto neko na jednoj drugoj temi rece, ma samo orkestar crnaca i nista vishe...
 
Član
nezz cemu dalje raspravu vodit al eto , svi su iznijeli svoja misljenja nema razloga za prepirke i moguce eventualne svadze.
 
Član
Znate koja je najtužnija scena bila tu noć... Znaci dvije hitne su na mjestu nesreće, masa ljudi se okupila okolo mjesta nesreće, i auta lagano prolaze pored njih, da bi neki Golf II bjeli, kako sam mogao primjetiti, prolazi pored mjesta nesreće i turira auto, kako samo moras biti glup pa da ne znas kada treba malo ohladiti, halo ba ljudi, treba im zabraniti da se voze po gradu.... :icon_sad: zalosno je to sve...
 
Član
mirnes12 je napisao(la):
Znate koja je najtužnija scena bila tu noć... Znaci dvije hitne su na mjestu nesreće, masa ljudi se okupila okolo mjesta nesreće, i auta lagano prolaze pored njih, da bi neki Golf II bjeli, kako sam mogao primjetiti, prolazi pored mjesta nesreće i turira auto, kako samo moras biti glup pa da ne znas kada treba malo ohladiti, halo ba ljudi, treba im zabraniti da se voze po gradu.... :icon_sad: zalosno je to sve...

c.c.c
za nepovjervoat
eto mu pameti , ali bitno je da njega neko pogleda..
 
Početnik
ja sam nekad dok sam imao dvicu znao mrtav pjan da je rendam od zgrade i od cunjeve i od zardinjere iz ferhadije do hrasnog al brate na 20km/h ne mozes pokupit 8 ljudi, i retard bi se sklonio, tako da...
nije mu fino to sto je uradio:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top