Kobna voznja u centru Sarajeva

Kobna voznja u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo veceras kod metropolisa nakav lik vozio brzo i pravac u one kamene saksije kod Metropolisa se zabio, koliko je brzo vozio :123: dobro je proslo da nije niko poginuo, njemu nije nista bilo koliko sam mogao zapaziti a kako je udario od to kamenje cini mi se djevojcica i jedna cura su povrijedjene :icon_sad: ... Jeziv prizor bio za pogledati ....
 
Član
neki kazu da je divljao kroz grad od vjecnice katedrale pa sve do dole , a neki da je pokusao da izbjegne nekog taxi stu da ga ne udari i zabi se u zid e sat sta i kako ja neznam
 
Član
Nezz ni ja ja sam cuo isto da je prebrzo vozio tako taxisti govore a vidio sam da je preletio kameru onu u gradu.
 
Član
Lancia Dedra ili Xantia auto koje je skrseno koliko sam ja primjetio bash prolazio tuda ccc kolka je bila silina udara one male betonske cunjeve kad je udario jedan odbacio skroz na suprotnu stranu ulice . . .
 
Da , moj komsija je bio znaci momak vozi sve godinama i to, tacno sam s djevojkom prolazio kad je udario prisao sam da ga pitam sto sta kako on je preblijedio sav i govorio mi da ne znam nista i samo me je pitao da li je neko mrtav , malo kasnije kad se smirio kaze da su ga šine bacile kad je prestizao taxi i rekao je da je brzo vozio , vecina ljudi , prolaznika su tjeli da ga biju pa sam et stao malo da ne bi bio jos neki belaj kasnije je policija dosla i odvela ga u auto i dotle sam bio , vidio sam jednu curicu da je plakala da joj je nesto s nogom bilo al nisam bas zagledao koliko sam vidio niko nije ozbiljno povrijedzen
 
Član
nezz jel to ta vijest, ali evo sta pise na sarajevo-x.u

Sarajevo: BMW 'pokupio' 8 ljudi u Titovoj ulici

U samom centru Sarajeva sinoć se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je, kako javlja FTV, povrijeđeno osam pješaka.

Nesreća se dogodila oko 22 sata kada je putničko vozilo marke BMW skrenulo u pješačku zonu i pokosilo pješake na trotoaru. Povrijeđeno je njih osam. Vozilom je, prema informacijama policije, upravljao T.M rođen 1978.godine .

Uzrok nesreće je vožnja pod utjecajem alkohola i neprilagođena brzina. Vozač BMW-a je odmah uhapšen, a uviđaj su mjestu događanja obavili dežurni kantonalni tužilac i službenici MUP-a Kantona Sarajevo.
 
Član
Sinoc je u pitanju bio Citroen ,a ne BMW. Bas ruzan prizor,prolazila sam sa Eldinom pored mjesta nesrece ,ali ne znam o cemu se tacno radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top