Kobna voznja u centru Sarajeva

Kobna voznja u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema mi nista mrze nego kad neko kaze, ma nema veze alkohol, bolje vozi pjan nego trijezan i sl... samo steta sto se ovakvi rijetko kad opamete i nakon nekog vremena opet nastave po starom... :icon_evil:
 
Član
Alkohol daje laznu nadu sigurnosti i dobrih reflexa;)

p.s.
Svak ga voli procepit s' vremena na vrijeme...
 
Cuj bolje vozi pjan nego trijezan,provala dana.:lol:

Mozda jeste sigurniji u sebe,pa sto neke rece teza noga nego kad je trijezan,ali da BOLJE vozi hell no,dobar vozac je onaj sa hladnom glavom.:)
 
ma vi ste jedni ebeni pametnjakovici i bukvalci a komentari su vam boli glava necu se raspravljati o ovome vise svi ste vi Schumacheri nema sta
 
Član
Steta je sto uvijek neduzni stradaju eto njemu nista valjda se opameti od ovoga al' opet kao sto neko svakom se moze desit al' kad pijes ne vozi , idi taxijem il' sjedi s ekipom u stanu i ne mici ...
 
Član
Ja se usikam i pravim probleme:):):)

Svi mi volimo stisnut papucu, pogotov kad pjan sjednes i ako ti auto ne ide kad si pjan leti:)

Al ako vec popijes hebga mozes vozit 40 do kuce lagano nece ti nista bit 100 posto, jedino ako te policija safata onda si sjeban....

A zao mi je momka, nije on to mislio da ce napravit desilo se hebga nije nista nikom bilo, nema tezih ozljeda hebga pametnije ce sljedeci put...
 
adi187 je napisao(la):
Steta je sto uvijek neduzni stradaju eto njemu nista valjda se opameti od ovoga al' opet kao sto neko svakom se moze desit al' kad pijes ne vozi , idi taxijem il' sjedi s ekipom u stanu i ne mici ...

Tako je!

mislio ti dragon ono doslovno ili se samo salio,bit price je da se ne vozi pjan.I da je sigurno 70% prometnih nesreca uzrokovan alkoholom.
 
To stoji sve al u ovom slucaju mozda ga jeste povukao vise adrenalin jer je popio al tu je bilo jos stvari kao sto sam rekao ŠINE koje znaci postoje i po kojima svak svakodnevno vozi jer vidim nekim je to nepoznat pojam i uzasno auto baca po njima to znate vecina sigurno i to se sve spojilo u lose vrijeme na losem mjestu i to se desilo kao sto smo rekli ne ponovilo se nikome , a momak je izasao iz auta znaci blijed , izgubljen totalno i covjeka u tom stanju udariti ili nesto slicno mislim da je glupo
 
Sto se tice udaranje,ja to nisam rekao i definitvno sam protiv toga.Za to postoji policija,zakon i kaznene mjere.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
To stoji sve al u ovom slucaju mozda ga jeste povukao vise adrenalin jer je popio al tu je bilo jos stvari kao sto sam rekao ŠINE koje znaci postoje i po kojima svak svakodnevno vozi jer vidim nekim je to nepoznat pojam i uzasno auto baca po njima to znate vecina sigurno i to se sve spojilo u lose vrijeme na losem mjestu i to se desilo kao sto smo rekli ne ponovilo se nikome , a momak je izasao iz auta znaci blijed , izgubljen totalno i covjeka u tom stanju udariti ili nesto slicno mislim da je glupo


I da su ga udarali time se vec ucinjeno ne bi popravilo. Jednostavno to je bio splet okolnosti koje su dovele do ovako neslavnog ishoda,neduzni nastradaju radi trenutka necije nepromisljenosti i nije bitno da li je to zbog alkohola ili zbog sina(koje nose pogotovo kad su iole vlazni vremenski uslovi) ili zbog nekog desetog razloga,steta je vec napravljena ..vjerujem da ni vozacu nije nimalo lako.Kriv jeste ali samo on zna iz kojeg razloga se to sve desilo,sigurno nije pregazio toliko ljudi zato sto je zelio niti zato sto voli gaziti ljude mozda ce ga to opametiti da ne sjeda za volan u alkoholiziranom stanju,ali svejedno zao mi je sto na ovakav nacin mora da se opameti ipak svakome od nas moze se isto to dogoditi.
Steta je vec ucinjena i sve ostalo je samo suplja prica koja nema svrhe!
 

JD.

Član
sine bacaju ako vozis po njima, a okolo sina ima dovoljno asfalta da sine uopste nemoras nagazit tockovima kad vozis :)

a kakve god da su sine ne mogu te baciti na normalnoj brzini...
 
Član
potpis... rijetko ko i vozi direktno po sinama. logicno je da ce bacati... sasvim se komotno moze i pored njih voziti, a uz to imaju i jos dvije trake za one koji ne znaju po sinama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top