ko i gdje radi u Tz xenon..?(xenon uradjen)

ko i gdje radi u Tz xenon..?(xenon uradjen)

RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Ma kakva 3200 K to je zuta svijetlost. Jedino ako hoces zute to je druga stvar. 6000 K je mjera ni previshe plavo ni bijelo taman tu negdje a vidljivos je izvrsna. Pozz
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Deyo je napisao(la):
Ja bih stavio od 3200K.

prejako je to, zasljepljuje :lol::lol:

Ja sam pripremio 20 setova sa 2000 kelvina pa cekam da kazu da su oni najbolji da pocnem prodavat :lol::lol:
 
Početnik
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Deyo je napisao(la):
Najbolje na petrolej :D De ba ljudi imam i 8000k i 6000k, bitno je da se vidi 10x bolje nego halogena, a razlika između 6 i 8 je mala, 5500 je DAN, a vi furate 4200 ccc... malo razmislite...

oblacan dan je 5500 dok je suncan dan 4200 .....

6 hiljada IMHO samo radi izgleda i najbolje se vidi sa 5000K, 8000K samo neprijatelju na auto staviti da pogine sto prije :)

istestirano na mnogo auta..

fabricke od 4300 nakon 100ak sati rade dodju na 4600-4800K a svi oni tamo sto primaju debela pare da projektuju auta nemaju pojma jer 8000K najbolje svjetli..

BTW ko kaze da je problem nabaviti 5000K h4?
 
Legend
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Ajdine dragi koji edo ???

Cccc i ti svasta izvalis i ostanes ziv ;)
 
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Druze evo ti broj pa nazovi i dog se sa momkom 061283274. Nema boljeg vjeruj mi.
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

xenon legao...radjen kod mladena sto radi alarme meta system....ja prezadovoljan...plusevi svima koji su pomogli....hvala
 
Legend
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

Koliko su te kostali i kolika jegarancija, ako nije tajna ;)
 
OK..marku da ne pitamo sve je to isto no koliku si jacinu uzeo....i ja planiram pa ne mogu da se odlucim koju....
 
Član
passat2003 je napisao(la):
OK..marku da ne pitamo sve je to isto no koliku si jacinu uzeo....i ja planiram pa ne mogu da se odlucim koju....

uzeo sam 6000k....i to je boja a ne jacina....nemoj se ljutiti sto te ispravljam nisam ni ja znao...al kad budes ugradjivo da se nebi osramotio....postavicu i sliku...
 
Top