ko i gdje radi u Tz xenon..?(xenon uradjen)

ko i gdje radi u Tz xenon..?(xenon uradjen)

Član
ljudi evo odlucih da uradim xenon na golfa 4...znaci samo na kratko svijetlo...pa ko i gdje u Tz radi da je provjereno..i kolika je cijena sa ugradnjom ako znate....unaprijed hvala...:icon_smile:
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

ma i ja sam razmisljo oko 6000k...koliko vama prosjecno traje jedna xenon sijalica...
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

meni 11mjeseci vec i nista joj :) josh blicam i zezam se(bixenon-i)
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

GOLF TZ je napisao(la):
ja znaci hocu bijelu svijetlost na putu....

Ako hoces bijelu onda 5000 K ti treba al njih tesko naci :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_smile:

Uzmi onda 6000 k malo idu na plavo al OK su ;);)
 
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

ako hoces bijelo onda je 6000k max.. 8000k je vec za moj ukus preplavo i nesvidja mi se..
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

ma da vidim bijelo...a da su lijepa kad se gledaju mislim sa vana....ma 6000k najvjerovatnije....a gdje mogu onda uzeti h1 one obicne plave sijalice da stavim na dugo svijetlo...
 
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

error_xp je napisao(la):
ako hoces da ti bjelo svjetli uzmi 5000k ali po mome ukusu naj bolje je 6000k
e imas ovde sliku pa vidi kako koja svjetli
TechoneColors.jpg


kod mene je 6000k i svijetli indenticno kao ova na slici od 5000k iako sam mislio da ce svijetliti kao ova od 6000k sto je i logicno.. al nije, full bijela svijetlost.. vjerujem da je od xenona do xenona.. ;)
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

SoundLunatic je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ako hoces da ti bjelo svjetli uzmi 5000k ali po mome ukusu naj bolje je 6000k
e imas ovde sliku pa vidi kako koja svjetli
TechoneColors.jpg


kod mene je 6000k i svijetli indenticno kao ova na slici od 5000k iako sam mislio da ce svijetliti kao ova od 6000k sto je i logicno.. al nije, full bijela svijetlost.. vjerujem da je od xenona do xenona.. ;)
6000k koje sjelice h1 h4 h7 ???
 
Član
RE: ko i gdje radi u Tz xenon..?

ma stavi 8000K ba pusti price, osmica je taman ;), a sve to sam sebi mozes ugradit, sva uputstva dobijes, ako si ikad ista spajo znaces i ovo, sve je na fazon plug and play, nema rezanja instalacije, samo dzekove pospajas...
meni sijalica trajala godinu i po stim da se stalno pale i gase i po cijeli dan su radile...
 
Top