Kladionica

Kladionica

Član




evo moja 2 listica, jbg tek maloprije kuci dosao iz grada, tako da su neke vec pocele...

i treci odigrao galatu 2/1 prelaz, kvota 30 :D cisto da se proba, posto turci vole tako okrenut :icon_biggrin:
 
Član
koji majstor moras biti pa zaobici liverpool i tottenham :D nije da se hvalim hehehe :icon_biggrin:

zasad dobro ide, vidjecemo kako ce dalje biti... :cool:
 
Član
a trebala bi biti ;)

joj ovog valladolida sto mi se igraju sa zivcima :icon_biggrin: povedu ljudi u 7. min i onda u 11. min dobiju direktni crveni karton. pa nije company u ekipi :icon_biggrin:

valjda ce uspjet zadrzat trenutni rez. ne moraju vise davat, ne trazim im. samo nek ga ne prime hehehe :D

sreca pa sam pokasno stavio ove listice i nisam nikoga navuko da prepise. izbjegoh engleze, al dohakase mi moji spanci :D

elche prvi u 2. ligi i popusi od debila sto su dole pri dnu. samo bi psg i valenciu cekao. al hajd i prosla subota je bila zamalo. zato sam u nedjelju to naplatio. nadam se da ce i sutra biti.

vidjecu kasnije, posto sam bolestan i necu nigdje izlazit, mozda razradim listic-dva za sutra. pa ako neko bude htio prepisat, bujrum. ovo je danas "naslijepo" igrano, bez tabela... :icon_biggrin:
 
Član
WS Woluwe-Sint Niklaas 1 1.60 (belgija 2. liga fudbal)
Newcastle-QPR 1 1.75
PAOK-Ergotelis 1 1.55
Fiorentina-Lecce 1 1.45
Osasuna-R.Santander 1 1.80
Numancia-Sabadell 1 1.65
Sporting Gijon-Malaga kp2 1.70 (konacni pobjednik, mec bez nerjesenog,azijski hendikep. ako bude X racuna se kvota 1)
kome se ne igra ovo, moze probat malagu oba daju go

koef: 31,76


za one hrabrije i zeljne rizika pokusati Marseille - Lille prvo poluvrijeme bez gola kv. 2,40, ili cak i tacan rezultat 0:0 kv 6,50. ako nema u ponudi tacan rezultat, moze se odigrati koji tim prvi go, pa staviti X - tj da nece biti go ili minuta prvog gola, tj da nece biti gola... nije nikakva dojava, nego moj feeling. mozda ako neko bude igrao sistem, moze probat :icon_biggrin:
 
Član
Hoce li igrati onaj Demba Ba sutra za Newcastle dal neko zna, pošto vjerovatno ima obaveze prema reprezentativnom nastupu senegala na prijateljskoj ???

Ako nema njega brišem keca na Newcastle :) hahaha :)
 
Član
evo ti najvjerovatnijeg sastava new castlea

26 Tim Krul Goalkeeper
3 Davide Santon Defender
2 Fabricio Coloccini Defender
6 Mike Williamson Defender
5 Danny Simpson Defender
18 Jonás Gutiérrez Midfielder
8 Danny Guthrie Midfielder
4 Yohan Cabaye Midfielder
10 Hatem Ben Arfa Midfielder
28 Sammy Ameobi Striker
20 Leon Best Striker

mislim da je sasvim dovoljan i bez demba be, da dobiju qpr :D

ti onda odigraj PS :D
 
Član
hahahah :D neozbiljan sam bio prilikom postavljanja pitanja :D

naravno da mogu dobiti bez njega al' ova polusezona je za njega kao iz snova :D pravi golgeter :) hah, pola golova ekipe on da :) hahah :D
 
Član
evo jedan rani

Atl.Madrid-Villarreal(SP) 1 1.90 12:00h
Sivasspor-Ankaragucu 1 1,40 12:00
Tienen-Standaard W. 1 1.75 14:30
Como-Foligno 1 1.65 14:30
Carpi 1909-Viareggio 1 1.50 14:30
Cremonese-Andria BAT 1 1.55 14:30
Spezia-Frosinone 1 1.75 14:30

koef: 31,32

Como-Foligno 1 1.65
Carpi 1909-Viareggio 1 1.50
Cremonese-Andria BAT 1 1.55
Sivasspor-Ankaragucu 1 1.40
PAOK-Ergotelis 1 1.55
Osasuna-R.Santander(SP) 1 2.00
Fiorentina-Lecce(L8) 1 1.70
Barcelona-Real Betis h1 1,20

koef: 34,03

kombinovani onaj od sinoc i ovaj rani + barca zbog ove super ponude L8 koja zahtjeva 8 parova
 
Član
emir_89 je napisao(la):
za one hrabrije i zeljne rizika pokusati Marseille - Lille prvo poluvrijeme bez gola kv. 2,40, ili cak i tacan rezultat 0:0 kv 6,50. ako nema u ponudi tacan rezultat, moze se odigrati koji tim prvi go, pa staviti X - tj da nece biti go ili minuta prvog gola, tj da nece biti gola... nije nikakva dojava, nego moj feeling. mozda ako neko bude igrao sistem, moze probat :icon_biggrin:

ajd bar nesto da pogodim za danas :D kao sto sam i pretpostavio. umrla utakmica sa 2 suta u okvir gola u 1 poluvremenu.

vidjecemo hocel i ovaj drugi dio proci... :icon_biggrin:
 
Član
Evo za danas nesto...

Napoli-1
RM/Hrvatska-1
LA Lakers-1
Dodig-1
Errani-1

Mala je kvota ali na veci ulog bi trebalo proci! Eventualno jos dodati Man C,ali ko ce njima znati vise!
 
Top