Kladionica

Kladionica

Član
emir_89 je napisao(la):
evo moj danasnji listic

fenerbahce - gaziantep 1 1,55 :D
arsenal - leeds 1 1,30 :D
beira mar - braga 2 1,85 :D
lausanne - twente 2 1,40 :icon_mad:
cliftonville - dungannon 1 1,40 :D

koef: 7,57
uplata: 3,40KM
dobitak: 25,75KM

zamalo, prijateljska tekma zavrsi 0-0. jbg, valjda ce biti vise nafake sutra :icon_biggrin:
 
Član
Za sutra nas opet obavjesti o parovima obavezno, ove sam vidio tek kad sam se kuci sa ispita vratio :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
evo moj danasnji listic

fenerbahce - gaziantep 1 1,55
arsenal - leeds 1 1,30
beira mar - braga 2 1,85
lausanne - twente 2 1,40
cliftonville - dungannon 1 1,40

koef: 7,57
uplata: 3,40KM
dobitak: 25,75KM

cisto da se ima sta pratiti, posto i nije neka ponuda. ko hoce moze bragu igrat kp2 (mec bez nerjesenog) 1,40 je kvota. ako bude X onda je kv. 1

Yellow je napisao(la):
Ja čekam Glasgow za 10 milja...;)

glasgow?? rangerse?? oni su juce igrali, ili je neki drugi sport u pitanju?? :D

kako god nek je sa srecom ;)



Hvala, hvala. MA nogomet je u pitanju, samo kod mene je dugoročni listić,... prije dva/tri mjeseca sam uplatio par parova, i svi prolaze, samo čekam da Glasgow bude prvak i to je to...;)
 
Član
hahahha pa dobro, vidjeces onda za par mjeseci :D

evo jedan od danas, ali sam se kasno vratio kuci, nisam postavljao jer je vec nekoliko tekmi pocelo

1. Lazio - Verona 1 1,7 trenutno 1:0
2. Fleetwood - Barrow 1 1,5 trenutno 2:0
3. Luton - Stockport 1 1,30 trenutno 0:0
4. HSV - Den Haag 1 1,55 zavrseno 2:1 :D
5. Sheffield UTD - Yeovil 1 1,60 trenutno 3:0
6. Real Murcia - PSV 2 1,40 zavrseno 0:1 :D
7. Caen - Marseille x2 1,20 trenutno 0:2
8. Ferrer - Rosol 1 1,10

koef: 15,19
Uplata: 2,00
Dobitak: 30,40KM

zadnji par ubacen samo zato sto sam u lutriji igrao super ponudu iz 8-ice koja zahtjeva 8 parova, a pocela mi bila u 16:00 utakmica Italia - Finska U18 1,55kv bila, a zavrsila tekma sa sigurnom pobjedom talijana 4-0. dobitak bi bio 40 i kusur, al hajd daje i ovo dobiti :D
 
Član
a valjda ce proci. ja ko da gledam proci ce luton, i onda koliki sam peh, oborice me ferrer nocas, jer sam ga dodatno ubacio umjesto ovog para sto sam 8 min zakasnio :D a oni naravno dobili...

emir_89 je napisao(la):
1. Lazio - Verona 1 1,7 :D
2. Fleetwood - Barrow 1 1,5 :D
3. Luton - Stockport 1 1,30 :D
4. HSV - Den Haag 1 1,55 :D
5. Sheffield UTD - Yeovil 1 1,60 :D
6. Real Murcia - PSV 2 1,40 :D
7. Caen - Marseille x2 1,20 :D
8. Ferrer - Rosol 1 1,10

koef: 15,19
Uplata: 2,00
Dobitak: 30,40KM

eto ga, ceka se jos Ferrer, valjda nece zajebat. da nisam zakasnio na bus danas, sad bi vec bilo sigurnih 40KM, al hajd, bice sve ok ako Rosol ne iznenadi :D
 
Član
vidi nisam ovo ni primjetio ima i kod nas na forumu kladioničara superrrr;)
evo vam moj jučerašnji dobitni:



 
Član
Parovi za sutra:

Tottenham - Everton 1 1.55
Birmingham - Ipswich 1 1.55
Man.City - Liverpool 1 1.95
Udinese - Chievo 1 1.60
Levante - Alcorcon 1 1.60
Espanyol - Cordoba 1 1,45

koef: 17,37

Elche - Dortmund 2
Leverkusen - Heerenveen 1

ove zadnje dvije su prijateljske i trenutno ih nema u ponudi al ce biti sutra sigurno. ko ne voli prijateljske moze preskociti, ko hoce moze dodati. trebalo bi proci po mom misljenju. btw, dortmund mi je malo sigurniji od leverkuzena, za njih se dvoumim da li bi ih stavljao. neki dan su zijanili 1-3, sad ce biti veca kvota, a nesto imam feeling da ce dobiti...

eto, proberite sta kome odgovara :icon_biggrin:

evo sad gledam nesto, mogla bi se probat i Roma protiv Fiorentine 1, za ove sto hoce malo vise rizika :D
 
Član
evo sad kontam ako me ferrer ne izradi, ja cu ovih prvih 6 uplatit na 3KM, onda dodati na to Romu 1 pa uplatit na marku, bice dobitak oko 32 na tom, i onda na tih 6+Roma dodati i dortmund i uplatiti na marku. i mozda umjesto birminghema ubacit leverkuzen na tom listicu, cisto da ispratim osjecaj, a bice fina kvota :D

mada, ako dobijem na ovom danasnjem, red je sutra da padnem na jednom heheheh :lol:
 
Član
ja nisam stigao uplatiti na udinese, tek u 18:15 uplatio pa mi je to izostavljeno a dodao 3 para tenisa i jedan košarke (žene) pa........ vidjet cemo
 
Član
pa ovo kao kod emira, osim udinesea a dodano wickmayer 1 ,kuznetsov 1, gasquet 1 < tenis i tarbes - avenida 2 <ž košarka euroliga :) na 1 KM dobitak 29.73 u bet-liveu
 
Član
ma znao sam da da moram na necemu pasti :D ne mogu dva dana zaredom heheh :icon_biggrin:

prosao sam dortmund, m'gladbah, grasshopers, ali eto zeznu udinese. nesto mi vala i nije krivo :D
 
Top