Kladionica

Kladionica

Član
evo danasnji listic, zadnja dva para dodao zbog ove barce, jer je super ponuda koja zahtjeva 8 parova...



Koef: 12,82
Uplata: 2,60
Dobitak: 33,35KM

ako neko isprati, sretno nam, ako ne, sretno mi :D
 
Član
Evo i ja sam nesto odigrao jedna je pocela ali mogu se stici ostale!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/tikett.png/
 
Član
hahahha pa ne mogu da vjerujem. u utorak igrao PortugalU21 protiv SlovackeU21 i bio rezultat 1-1. fali mi danas par i hajd dodam njih 1x, racunajuci da nece ponovo kiksati, ako bude X nije ni bitno. kad ono, ne igra Portugal U21, nego U20 protiv Slovacke U21 i primaju to u 83. min za 0-1...

i naravno, sad dok pisem ovu recenicu, portugalci zabijaju u sudijskom za 1-1 hahahha :D :lol:

evo sad i jos 1 :D kud ne stavih keca hahahah :lol:
 
Član
Dobije barsa i ceka se tenis delic! E sad je pitanje sta raditi???? Moze li dobiti ili da dizem pare ono prije ali umanjice mi dobitak! :lol:
 
Član
koja je razlika u parama?? koji ti je dobitak ako uzmes ranije, a koliki ako budes cekao??

ja cekam phoenix i delica...

i usput da pitam, jel ko prepisao listic?? :icon_biggrin:
 
Član
Ma cekam ipak zao mi prosao 11 parova,a cekam 96km na 1.30! Trebao bi dobiti e sad....ako uzmem ranije odbija se kvota i 20% cini mi se! Ma cekam pa sta bude! A dobar tiket! :cool:
 
Član
pa dobro, haman duplo manje, onako bi dobio 50ak. isplati se cekat, samo nadam se da se neces pokajati. ja sam se jednom zajebo tako, nisam htio uzet i kiksaju. sedmicni listic bio, ceko wolf-hoffenhaim oba daju za 180KM, a onako bi dobio nekih 60ak da sam odma uzeo. jbg velika razlika bila, a poprilicno siguran par bio. i ne zabi ga hoff :icon_biggrin:

zato sad igram u lutriji, da ne dolazim u iskusenje :D

sretno nam :cool:
 
Član
Ma valjda ce dobiti nije naopako,a oce i mene to tako necu da uzmem pa okinem! :lol::lol: Ajd da mi ovo dobijem aBd!! ;)
 
Član
premier

moras biti clan, a to mozes postati u svakoj poslovnici, nista ne treba osim licne karte. uslov je da na listicu prodjes 5 parova, i da ni jedan od ostalih parova nije trenutno u toku, znaci ne smije ti ni jedna utakmica od preostalih poceti.

one kvote koje izbacis, one se brisu iz dobitka, tj. koef. dijelis sa tim kvotama koje izbacujes, mnozis sa ulogom i onda mnozis sa 0,8 jer ti uzimaju 20% jer koristis tu "pogodnost". nadam se da si uspio skontati :D

evo link gdje je i prakticno objasnjeno sve ;)

http://pomoc.premier-kladionica.com/uzmi-ili-ostavi/
 
Član
skonto sam da trebam samo fudbal igrat :D jbg juce nije bilo nesto parova, jedva i onih 6 navukao i dodam nba koja me povali. nadam se zbog kolege da nece delic izradit, uspio je dobit drugi set. valjda ce i treci. ako ode u tie break kao drugi, cisto sumnjam da ce delic zijaniti ;)

odoh sad do grada, nisam ni gledao ponudu danasnju, pa kad se vratim, napisem nesto ;)

evo gledam ponudu, kriza, isto kao i juce. ne vjerujem da cu ista uplacivat, spremam ispit za sutra, pa mi se i ne izlazi vani zbog glupih parova, ali eto ako neko hoce napisacu sta bih ja odigrao danas. ima i malo vecih kvota, pa kome ne odg, nek pukne dvoznak :icon_biggrin:

Le Havre-Lens(SP) 1 2.35
Quevilly-Besancon 1 1.80
Nimes-Frejus 1 1.75
Dordrecht-Telstar 1 1.65
FC Eindhoven-Helmond 1 1.65
Celta Vigo-Gimnastic 1 1.40

Koef: 28,21
 
Top