Kladionica

Kladionica

Član
Evo jedan pokusaj da ozivim ovu temu...:icon_biggrin:

Bilo bi dobro da svi koji se klade postave po koji tip, pa da se malo organizujemo i izaberemo nesto sto bi moglo proci... Imam predlog da se dogovorimo pa da svaki dan kupimo sms tip, koji kosta oko 1km...Tako da svaki dan neko drugi kupi tip, pa da ga postavi ovdje i onda svi igramo... Ti tipovi imaju solidnu prolaznost, uglavnom ostane nesto plusa... (Konkretan predlog je da se javi 30 dobrovoljaca koji se klade svaki dan i da pokusamo dici koju marku...) Ako ima zainteresovanih onda mozemo razraditi ideju....

Evo sta sam ja odigrao za danas...

Datum Događaj Oklada Tip Rezultat Kvota
21.11.2008 18:00 Alemannia Aachen - VfL Osnabrück 1 X 2 Alemannia Aachen ? 1.45
21.11.2008 19:00 FC Magna Wr. Neustadt - SKN St. Pölten 1 X 2 FC Magna Wr. Neustadt ? 1.55
 
Član
Bielfeld - Leverkusen 2 1.75

Wolfsurg Stuttgart 1X

Koln - Hoffenheim 2


Sistem 2/3 100 KM ulog ;)
 
Član
Sina je napisao(la):
Datum Događaj Oklada Tip Rezultat Kvota
21.11.2008 18:00 Alemannia Aachen - VfL Osnabrück 1 X 2 Alemannia Aachen ? 1.45 ;)
21.11.2008 19:00 FC Magna Wr. Neustadt - SKN St. Pölten 1 X 2 FC Magna Wr. Neustadt ? 1.55;)
:icon_smile:

Prodje ovo moje, kvota bila 2.25... Igrao jos jedan tiket sa pet utakmica i promasio borusiju, koja nije trebala pobjediti...kurva....:icon_biggrin: Na tom tiketu kvota bila 13.5... Uglavnom najbolji nacin za dobijanje na kladi je igrati kvote izmedju dva i tri, sa po jednim ili dva para na tiketu... Ja sam danas malo procesljao net i nasao stvarno puno informacija... Sutra nova tura, nova avantura...
 
Član
0g1 je napisao(la):
a sve je to fino al bez rizika nema zarade:cool:

Ne kontam bas neku vezu ovog sto mi ovdje pricamo sa ovim sto si ti ovdje rekao... Tema je za kladjenje (sto je poprilicno rizican nacin ulaganja novca), znaci nije tema ko je za, a ko protiv kladionice ili da li je kladionica dobar nacin ulaganja.... Bolje bi bilo da si ostavio kakav dobar tip sa objasnjenjem....


Elem... Ovako.... Za danas moja dva tiketa....


Ovo je tiket za srecu, tako ja zovem sve sto ima vise od tri para :)

FC Sevilla - CF Valencia Više/manje od 2,5 gola Više od 2,5 ? 1.85
FC Köln - TSG Hoffenheim Više/manje od 2,5 gola Više od 2,5 ? 1.50
Girondins de Bordeaux - Stade Rennais 1 X 2 Girondins de Bordeaux ? 1.80
Brescia - Vicenza Više/manje od 2,5 gola Manje od 2,5 ? 1.55
Real Zaragoza - Eibar 1 X 2 Real Zaragoza ? 1.47

Ulog 5/10 kvota 11.38 (bwin)


Tiket za koji se nadam da ce proci:

FC Sevilla - CF Valencia Više/manje od 2,5 gola Više od 2,5 ? 1.85
Brescia - Vicenza Više/manje od 2,5 gola Manje od 2,5 ? 1.55

Ulog 8/10 kvota 2.87 (bwin)

Sutra cu ja poslati poruku sa sms tip...

Srecno....
 
Član
sto se tice kladionice, nisam bas toliko zaludjen. odigram vikendom pokoji listic i uplacujem po marku-dvije...
ne igram kladionicu samo da bi dobio, nego zbog onog cejfa uz kafu :)

ev nekih mojih skorasnjih "fula", a vidjecemo hoce li danas biti srece

f_zzzzzzzzm_e6cca47.jpg


f_zzzm_17e711d.jpg


PS. ovo je bilo bez ikakvih preporuka i dojava :icon_smile:
 
Član
A igrate li vi utrke pasa,ima li tu nekih caka,moze li se nekako upratiti ko ce pobijediti ili je i to bas na srecu ?
 
Član
e ja se s tim nebi igro. meni je to "bolest" isto ko i ono ulaganje svaki dan po 30-40 da ne govorim o stojama...

ja vise igram cejfa radi. ak se sta ubode, dobro i jes. al bar zasigurno znam da nisam u minusu... ;)

a sto se tice cuka, mislim da je to sreca. kako ces znati ko ce pobijediti?? uglavnom znam da ce zec biti prvi uvijek. on je sigurica :lol:
 
Top