Kladionica

Kladionica

Član
Ma imaju tamo neka vremena,omjeri pa reko mozda se sta moze iskombinovati :lol: Dosta cesto pobjedjuju cuke sa omjerom 3/1 recimo to sam primijetio hehe A suhveli je to meni,cim kompjuter vidi da ima puno uplata na nekog cuku,sigurno pusti neku drugu trku...
 
Član
Haha....Kakvi psi kakvi bakraci, manite se budalestine.....:lol: Cuo sam da je to skroz sumljivo, da se trke pustaju sa kaseta i da se pusta kad koja najvise odgovara.... Tako da je bolje na nesto sto je sigurno realno, pa makar i promasili.... Nego ima li jos ko kakvih pouzdanih informacija za danas....?
 
Član
mene na jednom listicu zaheba fenerbahce, i to mi jutros rodjak govori za onu stranicu kladionicar i njihove savjete. i haj na kraju listica ubacim fener, reko et i oni su rekli ko sigurno i popusim ga :lol:

ma vala, vise nista nije sigurno. svako svakog moze dobit... ja igro inter-juve 1px, isto tako i psg-lyon... nije sigurno al et, neke moje pretpostavke gdje bi moglo tvrdo biti :D
 
Član
svaki dan sam igro,na dan sam ulagao 30-40KM sto mi se i isplatilo jer odigrs 3 para kvota 5 uplatis 20 i dobijes 100..tako jednostavno.. ljudi koji vise po kladionicama mene uvijek gledali kako dizem lovu cudilo se kazu sto je on budala a mi pametni..(to su oni najcesce sto na jednom listicu igraju 20 parova:lol:) a ovo "pametno" kladjenje sam pokupio od amidje iz amerike jer on dodje ovamo na 15 dana i u ameriku se vrati bogat:lol::lol: a ne ozbiljno ako igras pametno na konju si.. ima i toga da te nekad nece malo ali krene ono bez brige;) odlucio sam da neigram nista ovaj vikend tek cu iduci jer mi trebaju pare iskrslo a nesto pa kad bi izgubio ubio i se jer mi stvarno trebaju pare.. sljedeci vikend i ja nesto postavljam(to sto cu odigrati) pa cemo vidit hoce li se isplatiti;);)
 
Član
evo mog listica:

Inter-Juve 1pX 2,10
FC Koln-Hoffenheim 2 2,30
Fiorentina-Udinese 1pX 2,10
PSG-Lyon 1pX 1,90
Hearts-Falkirk 1 1,80
Naval-Sporting L. 2 1,90
Bordeaux-Rennes 1 1,90

Uplata: 1 KM Koeficijent: 125,23 Moguća isplata: 100,18



edit: e sad da se okrenem na ovo elmirovo. jasno je meni da je to najlaksi i najpametniji nacin dobivanja na kladionici. al hajd ti ko student uplati 20KM pa izgubi, a vamo treba skoro svaki dan najmanje petaka kad odes na fax, pa onda izlasci, pa treba i onog u garazi napojiti. nije bas svejedno izgubit tu cvaju za razliku od nekog ko radi... ;)
 

JD.

Član
joj cirkusa danas

Chelsea 0:0 igra

Liverpool isto

Arsenal izgubi 3:0

Middlesbrough izgubi 3:1

... svaka cast ko je sta dobio danas heh
 
ja par puta uplatim marku, isplata bude 9 KM i opet ne dobijem...
tako da sam odusto :D

mozda kad bi to dobio uplatio bih kako elmir govori..ali ovako ja da bacim 20 km..nema se para za to..
 
Član
JD. je napisao(la):
joj cirkusa danas

Chelsea 0:0 igra

Liverpool isto

Arsenal izgubi 3:0

Middlesbrough izgubi 3:1

... svaka cast ko je sta dobio danas heh

Zeznut dan, ja promasio utakmicu koja mi je bila na oba tiketa... Tako da sam ponovo ulozio na FC Sevilla - CF Valencia vise od 2,5 pa se nadam da ce bar to proci....
 
Član
JD. je napisao(la):
joj cirkusa danas

Chelsea 0:0 igra

Liverpool isto

Arsenal izgubi 3:0

Middlesbrough izgubi 3:1

... svaka cast ko je sta dobio danas heh

ja igro keca na man city :icon_smile: 3,30KM al zato fulo fenerbahce 1,60 :lol:

PS. ne moram ni govorit da sam igro i na wolfsburg i na hofenhaim cistog 1 i 2 :D

evo za sutra sta cu ja najvjerovatnije igrat:

2244 Academica - Benfica 2 1,65
2208 Tottenham - Blackburn 1 1,75
2207 Marseille - Lille 1 1,75
2168 Torino - AC Milan 2 1,75
2164 Lazio - Genoa 1 1,95
1684 Habitfarm Javor - CZ Beograd 2 1,50
2188 Numancia - Atl. Madrid 2 2,05
2303 Lechia - Piast 1 1,75


Koeficijent: 92,79KM

PS. nije ni sa kakvih stranica ili iz nekih preporuka, tako da znate da se ne oslanjate previse hehehe :lol: Ove sifre parova su za premier kladionicu...
 
Član
Mene je uvjek cudilo to da neko cjeli dan proucava parove koje ce da odigra, a neko jednostavno samo ode u kladionicu i po nekom svom misljenju nalupa 10-ak parova i pogodi obicno 9.... :) Ja sam juce promasio skoro sve, tj. 3/5...

Evo danas sms par

Deportivo - Bilbao 1

Srecno.....
 
Član
obicno kad nabrzaka odigram, tad i dobivam. cim nesto gledam, mudrujem, od tog nist ne bude :D

ev ja poslo poruku rodjaku da mi odigra ono gore sto sam napiso, samo sto sam zakasnio na CZ, srecom, jer vec gube 1:0 :lol:
 
Član
Sina je napisao(la):
Mene je uvjek cudilo to da neko cjeli dan proucava parove koje ce da odigra, a neko jednostavno samo ode u kladionicu i po nekom svom misljenju nalupa 10-ak parova i pogodi obicno 9.... :) Ja sam juce promasio skoro sve, tj. 3/5...

Evo danas sms par

Deportivo - Bilbao 1;)

Srecno.....

Ova je prosla, kvota 1.92, ali sam ja na jos jednu odigrao singl, pa sam pola od ovog dobitka ulozio... Uglavnom danas sam u plusu, za razliku od juce.....:icon_smile:

Ima li sutra ko zainteresovan da kupi sms tip i da ovdje postavi?:icon_question:
 

JD.

Član
e nabijem barcelonu zajebase me danas... a nije bilo KP na njih ili 1x, samo 1 ccccc :icon_confused:
 
Član
ja juce nisam nikako ni igro. otiso rodjak u kladionicu da mi uplati, guzva u pm bila. ceko po sata i onda moro otic, imo obaveza heheheh :lol:
 
Top