Kladionica

Kladionica

Član
Bekir_SA je napisao(la):
MOJ TIKET ZA CETVRTAK DERBY KLADIONICA

Malo je rizican al...

448 ITALIJA-HRVATSKA(18g.) 1 1,30
460 STARACE P.-DI MAURO A. 1 1,30
414 HIBERNIAN-BARCELONA (n.t.) 2 1,45

KVOTA: 2,45 moj ulog 40,80KM Eventualni dobitak 99,96

Meni je ovo puno rizicno.. Jer gledaj ovako... Kad igraju dva podjednaka tima, na pobjedu jednog kvota je oko 2,4-2,5, a sansa da se to pogodi je 33%... Dok recimo ovdje imas tri utakmice sa izrazenim favoritima, od kojih lako jedan moze da omane i odose pare... Ja bih radje izabrao jedan singl sa ovolikom kvotom.....
 
Član
Ja ne bi igrao na ove prijateljske utakmice s velikim parama, postoji velika mogucnost da ce izvesti totalno izmjenjen sastav (neki dan Man Utd. zijanio na kv. 1.35, izveli komplet rezervni tim)...
Naravno ovo ne vazi ako imas neke informacije da ce izvesti prvi tim, ili nesto malo izmjenjen prvi tim...
 
Član
Evo sta sam ja uplatio za danas..

Werder - Aris / williams ponuda / - 1 (1.70)
Hoffenheim - Hansa - 1 (1.80)
Nancy - Lyon - 1 (3.05)
Hibernian - Barcelona - X (3.90)
MLS All Stars - West Ham - 2 (2.10)

kvota 76.44 uplatio 1.30 dobitak 99.37
 
Član
Victoria Azarenka (BLR) - Samantha Stosur (AUS)
Tip: Victoria Azarenka (BLR)
1.38
AC Oulu - TP-47

Tip: AC Oulu
1.45

Ja danas igram samo live oklade na odbojku na pijesku... A ovo sam izvukao iz ponude... Kombi oklada, kvota dva, pa ko voli neka izvoli....
 
Član
Dosadno mi, pada kisa, pa sisao da uplatim za zabavu :D

18:00 Inter - Al Hilal - 1 @ 1.30
18:30 Werder - Aris - 1 @ 1.50
19:00 Valsta Syrianska - Hammarby - 2 @ 1.55
20:45 Hibernian - Barcelona - 2 @ 1.55
21:15 KR Reykjavik - Grindavik - 1 @ 1.70
21:30 Hercules - Tottenham - 2 @ 1.30
22:30 Cardiff - Celtic - 2 @ 1.60
----------------------------------------------
Koeficijent: 16.57
 
Član
becke jesil razmisljao o paru hinbernian - barcelona..da kod nas vec 2 dana konstanto pada malo jaca kisa..mos onda mislit kako pada u skotskoj..a skoti su navikli na kisu i teske terene..s druge strane barca uvijek nest pegla jos + hoce da eksperimentise sa novim igracima..90% ce neki od nova 3 igraca igrat od prve minute a sjecas se kad je henry tek dosao nije se bas najbolje snasao prvu utakmicu..takodje su igrali protiv nekog u skotskoj..ja mislim cak i slabiji klub..bilo 1-1..i jos na ovo da kazem da je hibernianu motiv da igraju protiv barce i oni ce ginut na terenu..ali opet ne mogu ni pobjedit kao ni barca :) zato sam ja stavio X..al et vidimo sta bude :) sretno
 
Član
Od cijelog tiketa to i jest najtezi par za pogoditi, ali kao sto bi moj drug rekao...
Tu smo da se igramo (kad su male uplate naravno) :D

Sto se tice vremena, nesto kad sam god gledao Premiership i kad je kod nas bila kisa, kod njih je bilo sunce... :D
A i moram priznati da nisam obracao paznju na vrijeme... :D

Doduse kako sad stvari stoje s ovim Werderom, ne doceka ja Barcu... :D
Vodili 2-0, sad 2-2...
 
Član
Sina je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
MOJ TIKET ZA CETVRTAK DERBY KLADIONICA

Malo je rizican al...

448 ITALIJA-HRVATSKA(18g.)        1           1,30
460 STARACE P.-DI MAURO A.        1           1,30
414 HIBERNIAN-BARCELONA (n.t.)  2            1,45

KVOTA: 2,45 moj ulog 40,80KM  Eventualni dobitak 99,96

Meni je ovo puno rizicno.. Jer gledaj ovako... Kad igraju dva podjednaka tima, na pobjedu jednog kvota je oko 2,4-2,5, a sansa da se to pogodi je 33%... Dok recimo ovdje imas tri utakmice sa izrazenim favoritima, od kojih lako jedan moze da omane i odose pare... Ja bih radje izabrao jedan singl sa ovolikom kvotom.....


448 ITALIJA-HRVATSKA (18g.) 73:41
460 STARACE P.-DI MAURO A. 2:0
414 HIBERNIAN-BARCELONA (n.t.) 0:6

Jel ko igro :) ko jest dobio je ;)
 
Bekir_SA je napisao(la):
448 ITALIJA-HRVATSKA (18g.)      73:41
460 STARACE P.-DI MAURO A.        2:0
414 HIBERNIAN-BARCELONA (n.t.)   0:6

Jel ko igro :) ko jest dobio je ;)

jebat ga ti rece da se ne igra tz tz tz....sljedeci put najavi sta ces ugrat pa da idem i ja vidim ja ide to tebi :D
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
448 ITALIJA-HRVATSKA (18g.)      73:41
460 STARACE P.-DI MAURO A.        2:0
414 HIBERNIAN-BARCELONA (n.t.)   0:6

Jel ko igro :) ko jest dobio je ;)

jebat ga ti rece da se ne igra tz tz tz....sljedeci put najavi sta ces ugrat pa da idem i ja vidim ja ide to tebi :D


bilo me strah MALO da ko ne zijani pare zbog mene ;)
 
Član
[attachment=8272]
...ev ga jedan od danas.... ovo S1 -prvi set!!!
ostala mi jos Jankovic igra sutra ujutro tako nest!!!
valjda ce proc!!
 
Član
Ja sam se juce cjeli dan zafrkavao sa live kladjenjem i vidio da od toga nema vajde.... Zato cu sada igrati singlove sa vecim ulozima, kad bas imam vremena da nadjen neki dobar zicer sa solidnom kvotom...

Bekire svaka cast na prolazu....
 
Top