Kladionica

Kladionica

Član
oj newcastlea 2 precke i stativa, kad nece nece :D

a sto se tice valencie, pravo dobro igraju u zadnje vrijeme. u zadnjih 5 utakmica samo su protiv reala izgubili i to je bilo tijesno, ostalo dobili. tako da to meni nije ni malo sumnjivo, al et :icon_biggrin:
 
jedno od nepisanih pravila u kladjenju je da se ne tipuje na tim koji za nekoliko dana igra vaznu utakmicu,pogotovo u evropskim takmicenjima.
Valencia ide u goste Celziju,zadnje je kolo,a stanje na tabeli je sljedece:

1.Leverkusen 9 bodova
2.Celzi 8 bodova
3.Valencia 8 bodova

ja tipujem na X2 :D
 
Član
e druze, kad nece nece. ja npr odigram danas 7 parova i nezz sta bi osmi, naviko u lutriji da igram i onu super ponudu sto trazi 8. parova. iako je tu nisam igrao, navalio da stavim i taj 8. i nesto mi pukne film, da ne bih ponavljao parove govorim jaranu, stavicu prvu kvotu 1,60 sto vidim. i ono neki tamo par portugalskog kupa 1-1 zavrsio. a ceko bi samo parmu na tom listicu za 70KM na ulozenu marku...

na drugom listicu cekam Boca Juniors, Corinthians i Lyon. Ne nadam se da ce proci, al et... :D

PS: nije sad da pametujem, ali ja ne vidim svrhu igranja tih kvota 1,10 1,15. Nece ti puno povecati dobitak, a uvijek se moze potrefiti iznenadjenje. Ajd ok jedino ako ti nesto zahtjeva jos neki par, pa eto cisto da ispostujes broj parova, al ovako samo jos jedan par vise za kehnut :icon_biggrin:

uvjerio sam se u zadnje vrijeme da puno bolje prolaze kvote oko 2 nego ove 1,3 1,4 1,5. samo treba fino probrat...
 
Član
fino krenu ova god, juce na jednom padoh, danas od 3 listica 2 bi mogla proci



na markicu 65KM dobitak

i jos na ovom cekam go palerma, napoli vodi 0-1 za 30KM

 
Član
prosao i palermo :D

danas dobar 92-3KM na uplatu 1+1+2KM. prosla 2 od 3 listica, na trecem zajeba city 1x i maccabi :icon_biggrin:
 
Član
ma slabo sta igram da razradjujem kuci, to pretezno na kafi sahatak pred utakmice, tako da vecina pocne, ali eto ako se nekad potrefi ranije, stavicu...

nisam ni ja odavno dobio, mada se rijetko i igralo, ove pauze bile. juce padnem na jednom paru za 80ak KM, engleski kup 1,5kv bila. eto danas 2 od 3 prodjose. kad hoce hoce, kad nece nece da ga hebes... :D
 
Član
evo moj danasnji listic

fenerbahce - gaziantep 1 1,55
arsenal - leeds 1 1,30
beira mar - braga 2 1,85
lausanne - twente 2 1,40
cliftonville - dungannon 1 1,40

koef: 7,57
uplata: 3,40KM
dobitak: 25,75KM

cisto da se ima sta pratiti, posto i nije neka ponuda. ko hoce moze bragu igrat kp2 (mec bez nerjesenog) 1,40 je kvota. ako bude X onda je kv. 1

Yellow je napisao(la):
Ja čekam Glasgow za 10 milja...;)

glasgow?? rangerse?? oni su juce igrali, ili je neki drugi sport u pitanju?? :D

kako god nek je sa srecom ;)
 
Top