Kažu da je red da se predstavim.. :)

Kažu da je red da se predstavim.. :)

Član
O majko mila pa nemogu da vjerujem u svakoj temi kad neko spomene potrosnju krenu razmirice....Ma boli me neka stvar koliko njegova jetta trosi..on je sipa nisam ja...Al nema to se mora raspraviti jel trosi 8 il 10 litara...Ako laze laze sebe..Moja Honda 110 hp trosi gradske 7 litara ocemo dalje da se raspravljamo...Mislite se jel lazem il govorim istinu..ocete poentu...Cak i da je istina svi bi rekli da lazem i napadali me...Tipicni bosanci..izisao plin u modu pa se opet prepiru nemoguce da auto od 200 konja trosi 10l plina na 100 kilometara...Ma bjazi ode ovo sve tamo gdje mu je i mijesto
 
Član
ma ljudi vazda lazu sebe... isto kao i vw grupacija za tdi da se ne kvari, ili za astru g dti ili ili ili...
svako zna koliko naspe i koliko ga auto kosta...

Ma slazem se potpuno , svaka cast na odgovoru,
Sve se novo kvari , ne kazem da nije i staro ali i kad se pokvari nije skupo , to su te seljacke price ,
Evo ja sam sa svojim golfom presao 200km sa 20KM , neki dan bas gledao ,
Trosi i golf diesel 6l , cak i vise , uvijek cu priznati i reci istinu sto se toga tice , samo dosta zavisi kako se vozi ;)
 
Član
Pošto vidim da ste se raspravljali, da napišem :

Jetta 1.8T 180HP - potrošnja -

(60-70kmh) - 7.3L
do 100kmh oko 8L
I uzme mi 8L, malo malo više po gradu.

Nemojte se raspravljati o potrošnji, nema smisla ;)
 
Član
Pošto vidim da ste se raspravljali, da napišem :

Jetta 1.8T 180HP - potrošnja -

(60-70kmh) - 7.3L
do 100kmh oko 8L
I uzme mi 8L, malo malo više po gradu.

Nemojte se raspravljati o potrošnji, nema smisla ;)
Čega ti uzme pa imaš li to vozačku.covjece šta radiš ti po ovom forumu to ni Sorica brunclik u beckom klubu SELJO ne radi!!!
 
Top